PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Norėdami grąžinti ar pakeisti prekę, informuokite mus el. paštu info@skandiamo.lt, telefonu +370 688 85 952 arba užpildę užklausos formą skandiamo.lt svetainėje per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.
Akreipiame dėmesį, kad kai kurios kokybiškos prekės, kaip patalynės reikmenys, rankšluosčiai ir kitos prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, negali būti grąžinamos pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus.

PREKĖS TURI BŪTI GRĄŽINAMOS ADRESU:

LOGISMART, Rampa 13-15
Galinės g. 1, Galinės kaimas
Avižienių sen.
LT–14247 Vilniaus raj.
Mob.: +370 607 89 826

GRĄŽINANT PREKES, BŪTINA LAIKYTIS ŠIŲ SĄLYGŲ:

- Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- Prekė turi būti nesugadinta;
- Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, tai yra nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
- Prekė turi būti tos pačios komplektacijos;
- Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinančią PVM sąskaitą-faktūrą ir užpildyti prekių grąžinimo prašymą.
- Jeigu grąžinama prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga ir / ar netinkamai supakuota, turime teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti sumokėtų pinigų už grąžinamą prekę. Tokiais atvejais prekė grąžinama atgal Pirkėjui.

Už prekės tinkamą supakavimą grąžinimui atsako Pirkėjas. Pirkėjui tenka tiesioginės prekės grąžinimo išlaidos, nebent susitarta kitaip. Pardavėjas neatlygina Pirkėjui išlaidų, atsiradusių dėl to, kad šis pasirinko kitą, negu pigiausias įprastinis ir saugus prekių grąžinimo būdas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Jei grąžinamos prekės atitinka grąžinimo taisyklių reikalavimus, pinigai bus pervesti į sąskaitą, iš kurios buvo gautas mokėjimas, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo. Jei Jūsų grąžintos prekės neatitinka grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus.

PREKĖS KEITIMAS

Jei prekė yra nekokybiška, galite prašyti pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamą, sumažinti prekės kainą, grąžinti prekę bei atgauti už ją sumokėtus pinigus. Nekokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas vykdomas Pirkimo-pardavimo taisyklių ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Nekokybiškos prekės grąžinamos Pardavėjo sąskaita.


Daugiau informacijos rasite Prekių pirkimo – pardavimo taisyklėse.

Dovanų kortelės
Dovanų kortelės