Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Šiukšliadėžė su ratukais "VIPP52", juoda, 35 l

Gamintojas: Vipp Dizaineris: Holger Nielsen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dengtas metalas, nerūdijantis plienas, guma

Spalva

Juoda/metalo

Matmenys

Aukštis 60 cm, skersmuo 30, talpa 35 l

Pastabos Produktui suteikiama 10 metų garantija. Pridedami specialūs "VIPP" gamintojo šiukšlių maišeliai.


1985-aisiais Holgeris Nielsenas sukūrė Vipp biuro aksesuarų liniją. Šio dizaino, trijų dydžių  šiukšliadėžės su ratukais buvo specialus parduotuvės "Illums Bolighus" Kopenhagoje užsakymas. Vidutinio dydžio šiukšliadėžė gaminama iki šių dienų. Guminių ratukų dėka ją lengva perkelti į kitą vietą, o viduje esantis plieninis žiedas prilaiko maišą. 

Šiukšliadėžių “VIPP” formos ir medžiagiškumas niekada nebuvo pakitęs.  Šiukšliadėžės gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gumos. Viena iš svarbesnių šiukšliadėžių „VIPP“ charakteristikų yra ta, jog dangtis nusileidžia minkštai ir švelniai, nesukeldamas nereikalingo triukšmo. Šiukšliadėžės idealiai tinka vonios kambariui, tačiau gali būti naudojamos ir kitose namų erdvėse.

Kitų vonios aksesuarų projektavimas ir gamyba truko dvejus metus. Visų vonios aksesuarų medžiagų kokybė ir formos yra tiesiog neprilygstamos bei amžinos. Aukščiausios kokybės nerūdijantis plienas ir guma, naudojami gamybai, yra prekės ženklo „VIPP“ vonios aksesuarų ilgaamžiškumo priežastis.

Unikalūs, nepriekaištingi, ilgaamžiai ir dizaino klasika tapę „VIPP“ vonios aksesuarai sukuria estetišką eleganciją bei nuoseklų interjero dizainą.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Šiukšliadėžės, skalbinių krepšiai:

« »