Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Šiukšliadėžė "VIPP17", balta, 30 l

Gamintojas: Vipp Dizaineris: Holger Nielsen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dengtas metalas, nerūdijantis plienas, guma

Spalva

Balta/metalo

Matmenys

Aukštis 72 cm, skersmuo 30, talpa 30 l

Pastabos Produktui suteikiama 10 metų garantija. Pridedami specialūs "VIPP" gamintojo šiušklių maišeliai.

Dizaino klasika nuo 1939 !

Šiukšliadėžė „VIPP24” yra pati tikriausia dizaino klasika. Jaunas, tik ką vedęs amatininkas Holger Nielsen, įkvėptas žmonos prašymo pagaminti šiukšliadėžę su pedalu jos naujai kirpyklai, įtemptai dirbo ir po kelių dienų kūrinį padovanojo savo mylimajai. Šiukšliadėžė neliko nepastebėta kirpyklos lankytojų. Jie buvo sužavėti estetišku paprastumu, švelniomis linijomis ir medžiagų kokybe. Netrukus prie amatininko namų rikiavosi eilės norinčių įsigyti tokią šiukšliadėžę. Taip buvo įkurta įmonė “VIPP”, kurioje šiandieną dirba Holger Nielsen anūkai.

Šiukšliadėžių “VIPP” formos ir medžiagiškumas niekada nebuvo pakitęs.  Šiukšliadėžės gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gumos. Viena iš svarbesnių šiukšliadėžių „VIPP“ charakteristikų yra ta, jog dangtis nusileidžia minkštai ir švelniai, nesukeldamas nereikalingo triukšmo. Šiukšliadėžės idealiai tinka vonios kambariui, tačiau gali būti naudojamos ir kitose namų erdvėse.

Kitų vonios aksesuarų projektavimas ir gamyba truko dvejus metus. Visų vonios aksesuarų medžiagų kokybė ir formos yra tiesiog neprilygstamos bei amžinos. Aukščiausios kokybės nerūdijantis plienas ir guma, naudojami gamybai, yra prekės ženklo „VIPP“ vonios aksesuarų ilgaamžiškumo priežastis.

Unikalūs, nepriekaištingi, ilgaamžiai ir dizaino klasika tapę „VIPP“ vonios aksesuarai sukuria estetišką eleganciją bei nuoseklų interjero dizainą.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Voniai:

« »