Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Šiukšliadėžė "Office", riešutmedis

Gamintojas: Normann Copenhagen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Riešutmedžio lukštas

Spalva

Medžio

 Matmenys

Aukštis 34 cm,  ilgis 35,5 cm, skersmuo 26 cm, svoris 1.47 kg

Pastaba Priežiūra : valyti drėgna šluoste


Normann Copenhagen pristato naują, dekoratyvios išvaizdos, šiukšliadėžę "Tales of Wood". Šiukšliadėžės dizainas - minimalistinis bei funkcionalus. Klasika tapęs, teisingų proporcijų objektas, puikiai derantis bet kokiame biure, buvo sukurtas dar 1984 metais baldų meistro Bent G. Nielsen.

Šios šiukšliadėžes istorija - tikras sėkmingų kartų bendradarbiavimo pavyzdys. Idėja sukurti šiukliadėžę iš profiliuotos medienos suapvalintais kraštais pirmiausia atėjo Bent G. Nielsen'ui. Tuomet jo sūnus, Jan Nielsen, kuris taip pat buvo baldininkas - dizaino viziją pavertė realybe. 
Danai didžiuojasi savo gilia tradicija naudoti profiliuotos medienos baldus. Rafinuota ir statiška apdaila tarpusavyje dera bei kuria kontrastą kartu su organiškomis, lenktomis formomis.

Stilinga šiukšliadėžė prideda elegancijos ir išskirtinumo tiek darbo, tiek ir namų erdvėse, o dizaino prasme, viskas, kas nereikalinga yra pašalinta.

Anksčiau tik tiesiogiai iš baldininkų gaunama šiukšliadėžė dabar įtraukta į Normann Copenhagen portfolio kaip vienas iš aukščiausios kokybės bei  įspūdingo dizaino objektų.

Voniai:

« »