Norintiems vonios kambarį paversti išskirtine erdve - interjero detalės, kurių verta ieškoti

2021 GRUODŽIO 16 D.

GAMINYS: „Towel Ladder“ rankšluosčių kabykla >>  |  GAMINYS: „Menu“ muilo dozatorius >>  /  DIZAINAS: Norm Architects >>

Kuriant namų jaukumą, dažnai visus laurus susižeria virtuvė. Tačiau, jei reikėtų įvardyti tą vieną erdvę namuose, kuri labiausiai atspindi šeimininkų charakterį bei gyvenimo būdą, be jokios abejonės, žvilgsnis nukryptų į vonios kambarį. Kaip įprasta, šiai erdvei dažniausiai užklijuojama „techninių patalpų“ etiketė; pasikliovę vien gerais techniniais sprendimais tikrai neatskleisime viso šios svarbios namų dalies potencialo.

GAMINYS: „Norm“ veidrodis >>  /  DIZAINAS: Norm Architects >>  |  GAMINYS: „VIPP13 Pedal bin“ šiukšliadėžė >>  /  DIZAINAS: Holger Nielsen >>

Iš tiesų, norėdami įrengti ar atnaujinti šią erdvę, susiduriame su nemažai iššūkių. Dažniausiai vonios kambarys yra mažiausia patalpa namų plane, o jai keliami itin aukšti reikalavimai. Drėgmė, vėdinimas, šiluma, efektyviai paskirstytas plotas – visi šie veiksniai privalo darniai sietis tarpusavyje, būti lengvai reguliuojami ir pritaikyti dažnai naudoti. Be abejo, kokybiška santechnika yra labai svarbi, tačiau, sutelkę dėmesį į inžinerinius sprendimus, kartais pamirštame, kad būtent interjero detalės yra „klijai“, „sulipinantys“ funkciją su estetika, suteikiantys erdvei emocinės vertės.

Ar ne tiesa, jog vienas iš smagiausių dalykų, apsistojus gerame viešbutyje, – pasimėgauti būtent vonios kambariu? Nieko stebėtino, juk aukštos klasės viešbučio įrengimas – žmonių įpročiais bei poreikiais grįstas mokslas, todėl viskas, ko mums prireikia, yra pasiekiama tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Patogi pakaba, minkštas ir gerai drėgmę sugeriantis rankšluostis, švelnus kilimėlis – būtent šie maži dalykėliai suteikia tiek daug komforto ir... teigiamų emocijų!

GAMINYS: „Pedal bin“ šiukšliadėžė >>  /  DIZAINAS: Norm Architects >>

Na, o jei kalbame apie namų vonios kambarį, kurio priežiūra visgi nėra įskaičiuota į „kambarių aptarnavimo“ paslaugą, tenka pagalvoti ir apie veiksmingą higienos bei švaros palaikymą. Tiesa ta, kad neretai šią nedidelę patalpą tiesiog „okupuoja“ galybė kosmetikos priemonių. Ir nors šiuolaikinis produktų dizainas patrauklus bei stilingas, visgi spalvų ir formų įvairovė sukuria estetinį triukšmą ir tampa tikru laiko švaistūnu valant paviršius.

Pasitelkę gerai apgalvotus ir kokybiškus vonios aksesuarus galime ne tik sukurti estetinę vienybę, suvaldyti nebereikalingų produktų kiekį šiame kambaryje, bet ir gerokai paprasčiau pasirūpinti švara. Specialiai vonios erdvei pritaikyti daiktai gaminami iš lengvai prižiūrimų ir patvarių medžiagų, o apgalvota funkcija bei optimalios formos padeda be papildomų trukdžių palaikyti tvarką. Be to, pripažinkime: išdavikiškos produktų etiketės ne visada yra ta informacija, kuria mes norime dalytis su artimaisiais ar draugais, neišvengiamai užsukančiais į mūsų privačias erdves.


Nuotraukų albumas:

INSPIRACIJA VONIOS KAMBARIUI
GAMINTOJAS: 
Vipp >>  /  Menu >>


Dovanų kortelės
Dovanų kortelės