Kalėdinė inspiracija: estetika ir maistas

KITCHEN JULIE X SKANDIAMO

2021 GRUODŽIO 16 D.


Skambesy, gaudesy, lėkime, ne visuomet atrandame būdų padaryti pauzę. O juk taip gera tiesiog stabtelėti ir pabūti. Įkvėpti šaltuko, užuosti beiskleidžiantį gardų kepinių aromatą, išgirsti indų tarkštelėjimą, ranka perbraukti staltiesės raukšlę. Lėtai, tarsi stebint save iš šalies, užpildyti erdvę džiaugsmingu širdies plakimu ir suvokimu: AŠ ESU.


Su dideliu džiaugsmu ir mes dalinamės fotoreportažo akimirkomis bei linkime šiltuose kadruose įžvelgti ne tik praktiškuosius šventės kūrimo aspektus, tačiau ir gilesnę jų kūrėjų mintį, siekį įkvėpti bei pažadinti kiekvieno unikalias kūrybines galias. Juk DIZAINAS ĮKVEPIA!


SKANDIAMO – MYLINTIEMS SKANDINAVIŠKĄ DIZAINĄ kartu su KITCHEN JULIE vizualios inspiracijos pavidalu, suteikia progą apdovanoti save pertraukėle ir pasinerti į kalėdines svajas. „Pradėjusi galvoti apie dizaino, įkvėpimų ir švenčių sąsajas, pirmiausia išsigryninau, kas man yra Kalėdos", – pasakojimą pradeda Dizainas įkvepia mūza tapusi Julija, – „Šis laikas man, visų pirma, kalba apie intymumą, artumą, apie pačius brangiausius žmones, šilumą ir ramybę. Norėjau, kad tai atspindėtų ir šventinio stalo konceptas. Ramios žiemiškos spalvos, miegančią žemę primenantys tamsiai rudi atspalviai, jaukios aptakios formos – bandžiau išlaikyti Kalėdoms būdingą jaukumą, santūrumą ir minimalizmą. Tiek indai, tiek kiti stalo aksesuarai puikiai išryškina ir tai, be ko per šventes neapsieisime – patį patiekalą."


Nuotraukų albumas:

INSPIRACIJA KALĖDOMS. KITCHEN JULIE x SKANDIAMO
FOTO: Šarūnė Zurba
VIDEO: Petras Skukauskas
RECEPTAS: Lamų slėnis, „Kalėdinis receptas“


Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.