Skandinavisk

Skandinavisk įkūrėjai - du britai, Shaun Russel ir Gerry Kingham pamilę dvi baltaplaukes skandinavų merginas ir apsigyvenę Danijoje. Jų įkvėpimo šaltinis – potyriai keliaujant po uniklų Šiaurės regioną bei noras jais pasidalinti su plačiąja visuomene.

2013 metais vaikinų sukurta kvapnioji žvakė virto pasakojimo apie Skandinaviją pradžia. Pasitelkdami kvapų ir dizaino kalbą Shaun ir Gerry kuria istoriją apie Skandinavijos grožį ir unikalumą, jos santūrumą vasaros laiku ir ledinį žavesį žiemą.

Skandinavisk prabyla: “Įsivaizduokite didelę paslėptą žemę, ilgo ir uolėto kelio gale. Žemę, apgyvendinta miškais, sidabriniais ežerais, vienišomis salelėmis ir sniego kalnais. Žemę, kur dominuoja žiema, o sezoniškumas diktuoja pasirenkamus kelius. <…> Ši žemė gyvena savo unikalų gyvenimą, sukurtą per amžius. Čia dominuoja bendruomeniškumas, sąmoningumas ir laikui nepavaldžios vertybės: pasitikėjimas, lygybė, pagarba.  Šios žemės gyventojai renkasi pusiausvyrą, šeimą, draugus ir mažas kasdienio gyvenimo džiaugsmo akimirkas.”

Su įkvepiančio idealizmo gaidele, bet labai nuoširdžiai Skandinavisk leidžia įkvėpti laukinės gamtos aromato, patirti humanizmo versmės gaivą.

Daugiau apie šį prekinį ženklą rasite čia.

 

Grįžti į gamintojų sąrašą

Gaminiai