Nomess Copenhagen

„Nomess Copenhagen“ – patogus, lengvas ir estetiškas asmeninio stiliaus formavimas kasdienybėje.

Frazė „Viskam yra vieta ir viskas savo vietoje“ yra įgyvendinama dizaino kūriniuose, kuriuos kuria „Nomess Copenhagen“. Danų prekės ženklas kuria ypatingai funkcionalius produktus, kurie palengvina kasdienybę. Prekės ženklas "Nomess Copenhagen" vadovaujasi filosofija, jog kasdieninė mus supanti aplinka turi būti formuojama lengvai, paprastai, tačiau estetiškai. Ji neturi kelti rūpesčių, o, priešingai, kiekvienas reikalingas daiktas turi rasti savo vietą ir džiuginti. „Nomess Copenhagen“ pagrindinį dėmesį sutelkia į paprastą, tačiau struktūruotą tvarką namuose skirtingais gyvenimo momentais.

„Nomess Copenhagen“ produktai yra tipiško šiaurietiško dizaino. Pagrindiniai, šį prekės ženklą apibūdinantys žodžiai, tai – funkcionalumas, paprastumas, papildomų detalių atsisakymas. Danų prekės ženklo kūrėjai žino kaip atskirti būtiną nuo nebūtino bei įgyvendina šį suvokimą, kurdami universalius produktus, naudojamus kiekvieną dieną. Produktų dizainas griežtas bei atšiaurus, orientuotas į švarias linijas, spalvos naudojamos retai.

Pagrindinis „Nomess Copenhagen“ prekės ženklo asortimentas – tai universalios dėžutės, skirtos saugoti įvairius daiktus namuose, mažinti chaosą, sukurti kuo daugiau vietos ir tvarkos. Daugelis dizaino produktų dera tarpusavyje. „Nomess Copenhagen“ taip pat kuria nedidelius baldus. Nedidelio dydžio objektai tampa praktiški bei daugiafunkciniai. Minimalistinio dizaino produktai puikiai dera kartu ir gali būti naudojami tiek vonioje, tiek virtuvėje, darbo kambaryje ar biure. 

Grįžti į gamintojų sąrašą

Gaminiai