Clint Digital

Prekės ženklas ,,Clint“ sukurtas 2008 metais, tačiau šio ženklo kūrėjai skaitmeninio vaizdo ir garso kūrimo pramonėje sėkmingai veikia daugiau nei du dešimtmečius.

Pagrindinis ,,Clint“ tikslas – rinkai pristatyti gero dizaino ir puikios inžinerijos derinį. „Clint“ didžiuojasi būdami inovatyvia ir į ateitį mąstančia kompanija.

Didžioji ,,Clint“ produktų dalis sukurta Danijoje, koncentruojantis į gerą dizainą ir funkcionalumą. Šiai kompanijai puikiai sekasi kurti virtuoziškos technologijos, rafinuoto dizaino ir vartotojams itin patrauklius bei patogius produktus.

Žodis ,,Clint“ yra skandinavų kilmės, kurio reikšmė - ,,uola“. ,,Clint“ kompaniją tikrai galima laikyti solidžia ir tvirta audio ir video technikos produktų kūrėja.

Clint filosofija

Kai esama audio technikos rinka yra perpildyta per daug sudėtingų, ,,perkrauto“ dizaino ir žemos kokybės produktų, "Clint" nusprendža sukurti Asgard TM  liniją – grįžtant prie pagrindų, su tikslu sukurti funkcionalų, gero dizaino produktą, naudojant išgrynintas medžiagas, laikantis Šiaurės šalių tradicijos.

Asgard TM  

"Clint" nusprendė pakeisti savo produkcijos pavadinimus iš bereikšmių skaičių ar raidžių į Skandinavų istorijos pasakojimą prisimenant senuosius dievus bei deives. Taip gimė Asgard TM. Asgard TM   - tai skandinavų dievų ir deivių šventovė ir tuo pat metu – naujieji "Clint" produktai.

Naujas žvilgsnis

Nauja "Clint Digital" produtų linija Asgard TM  yra sukurta bendradarbiaujant su Phillip Bodum. Phillip yra Parsons Dizaino Mokyklos Niujorke absolventas, turintis daniškų šaknų ir savo kūryboje daug dėmesio skiriantis daniškoms vertybėms - detalėms, medžiagiškumui ir funkcionalumui.


Grįžti į gamintojų sąrašą