FILTRUOTI PAGAL:
FIREGLOBE židinio grotelės
Paskaninti dūmo šiluma bei gryno oro gaiva, ant ugnies ruošiami patiekalai – neatsiejama poilsio bei bendravimo lauke dalis, kasdienį pietų racioną praturtinanti patirtis. Specialiai sukurtos grotelės FIREGLOBE pratęsia lauko židinio FIREGLOBE funkciją ir laužavietė akimirksniu virsta efektyvia kepsnine. Belieka išsirinkti mėgiamus ingredientus ir mėgautis ne tik jaukia šiluma, bet ir viliojančiais būsimų pietų aromatais. FIREGLOBE grotelės pasižymi dosniu kepimo paviršiumi bei ergonomiškai suformuota, ilga rankenėle, leidžiančia lengvai ir saugiai vartyti kepantį maistą, tiek virš atviros liepsnos, tiek ir karštį generuojant anglimis. Gaminant maistą, rekomenduojama naudoti ir karščiui atsparias pirštines.
EVA SOLO

79,95 €
FIRECUBE židinio grotelės
Specialiai lauko židiniui FIRECUBE sukurtos grotelės leidžia greitai ir efektyviai transformuoti laužavietę į funkcionalią maisto gaminimo platformą. Tereikia FIRECUBE lauko židinį pastatyti į horizontalią poziciją, groteles padėti ant viršaus ir kepsninė paruošta naudojimui. Dosnaus dydžio grotelių paviršius leidžia ruošti patiekalus net ir gausiai artimųjų kompanijai. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, FIRECUBE groteles galima plauti indaplovėje arba kepsninių priežiūrai skirtu šepetėliu.
EVA SOLO

79,95 €
FIRECYLINDER židinio grotelės
Specialiai lauko židiniui FIRECYLINDER sukurtos grotelės leidžia greitai ir efektyviai transformuoti laužavietę į funkcionalią maisto gaminimo platformą. Pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl gerai įkaista, pasiekia net ir sultingiems kepsniams iškepti reikalingą temperatūrą. Patogios šoninės rankenėles užtikrina saugą bei priklausomai nuo ruošiamo patiekalo leidžia keisti jų aukštį. Išvalyti patogu naudojant kepsninių priežiūrai skirtą šepetėlį arba tiesiog indaplovėje.
EVA SOLO

79,95 €
FIREGLOBE malkų dėtuvė
Malkų dėtuvė FIREGLOBE funkcionalus ir stilingas aksesuaras tiek lauko, tiek ir namų erdvėse. Linijinis siluetas atkartoja FIREGLOBE kolekcijos estetiką, o ekspresyvi forma užmezga intuityvų ryšį su žmogumi: „aš būsiu visur, kur tau manęs prireiks". FIREGLOBE malkinė gaminama iš dažyto plieno, todėl patvari ir ilgaamžė.
EVA SOLO

89,95 €
FIREGLOBE židinys
Stilingas ir funkcionalus FIREGLOBE lauko židinys dovanoja pirmapradę ugnies magiją lauko erdvėse. Skulptūriškas pusrutulio formos lauko židinys turi integruotą rankenėlę, todėl gali būti lengvai pasukamas vėjui keičiant kryptį ar perkeliamas iš vienos vietos į kitą. Tūrio apačioje integruotos grotelės užtikrina reikalingą oro sklaidą, paaukštintos kojelės apsaugo veją ar terasos paviršių nuo karščio. FIREGLOBE išorinis paviršius yra gaminamas iš emaliuoto plieno, o vidinis iš dažyto aliuminio, todėl net ir užgesus ugniai maloniai šildo ir kuria jaukią atmosferą, tačiau neįkaista. Įsigiję papildomas, specialiai šiam židiniui pritaikytas kepimo groteles FIREGLOBE galite mėgautis maisto gaminimu ant atviros ugnies.
EVA SOLO

399,95 €
FIRECYLINDER židinys
Pasikvieskite šilumą į lauką ir laukas pasikvies jus! Aukštas, dekoratyvus lauko židinys FIRECYLINDER skleidžia malonią šilumą, kviečia susiburti, pabūti ir neskubėti į namus. Aukštos lauko židinio sienelės ne tik apsaugo nuo gūsingo vėjo ir kritulių, bet ir suteikia unikalų charakterį, o su papildomomis, specialiai FIRECYLINDER pritaikytomis kepimo grotelėmis, akimirksniu pavirsta į gardžių patiekalų kepsninę. Įspūdingas EVA SOLO lauko židinys yra gaminamas iš patvaraus „Corten“ plieno, žavinčio rusvais tonais bei su laiku bręstančia patina. Priežiūra: Rekomenduojame valyti paviršių kartą ar du per metus. Pageidautina, kad valymas būtų atliekamas nenaudojant valymo priemonių. Paprastai pakanka nuvalyti paviršių šepečiu, kad pašalintumėte birius ir labiau įsisenėjusius nešvarumus. Niekada nenaudokite chloruotų valymo priemonių. Jei naudojate ploviklį, įsitikinkite, kad jame nėra geležies, ir niekada nenaudokite nerūdijančio plieno šveitimo įrankių šiurkščių kempinių ir šluosčių. Aliejus ir riebalai gali būti pašalinti naudojant organines valymo priemones. Atmosferos poveikiui atsparūs plieno gaminiai neturi tiesiogiai liestis su ledo tirpinimui naudojama druska.
EVA SOLO

499,95 €
FIRECUBE židinys
Jauki plevenanti ugnis ir šiltas degančių malkų kvapas – tai įkvepiantis fonas maloniam ir ilgam bendravimui lauke. Gamintojo EVA SOLO FIRECUBE lauko židinys – funkcionali ir stilinga lauko erdvių puošmena. Pagamintas iš patvaraus „Corten“ plieno FIRECUBE gali būti pastatomas dviem būdais: tiek vertikaliai, tiek ir pakreiptas kampu. Ši savybė ne tik akcentuoja dizaino unikalumą, bet ir reikalui esant apsaugo nuo vėjo ar kritulių. Įsigiję papildomas, specialiai šiam židiniui pritaikytas kepimo groteles greitai ir efektyviai laužavietę transformuosite į funkcionalią maisto gaminimo platformą. Tereikia FIRECUBE lauko židinį pastatyti į horizontalią poziciją, o groteles padėti ant viršaus ir kepsninė paruošta naudojimui! Priežiūra: Rekomenduojame valyti paviršių kartą ar du per metus. Pageidautina, kad valymas būtų atliekamas nenaudojant valymo priemonių. Paprastai pakanka nuvalyti paviršių šepečiu, kad pašalintumėte birius ir labiau įsisenėjusius nešvarumus. Niekada nenaudokite chloruotų valymo priemonių. Jei naudojate ploviklį, įsitikinkite, kad jame nėra geležies, ir niekada nenaudokite nerūdijančio plieno šveitimo įrankių šiurkščių kempinių ir šluosčių. Aliejus ir riebalai gali būti pašalinti naudojant organines valymo priemones. Atmosferos poveikiui atsparūs plieno gaminiai neturi tiesiogiai liestis su ledo tirpinimui naudojama druska.
EVA SOLO

549,95 €
FIREBOX GARDEN židinys
Speciali, poilsiui dedikuota lauko erdvė su židiniu įkvepia dar daugiau laiko praleisti lauke. Ir ne tik vasaros metu! Kompaktiško dydžio, stilingos formos lauko židinys FIREBOX GARDEN tinkamas įvairiausiose lauko zonose. Šio modelio išskirtinumas – specialiai malkoms susidėti skirta anga bei dūmus į viršų nukreipiantis integruotas kaminas, apsaugantis nuo nemalonaus akių graužimo. FIREBOX GARDEN gaminamas iš patvaraus „Corten“ plieno (JAV patentuotas plienas, turintis chromo, vario ir nikelio priemaišų), todėl lauke gali būti laikomas ištisus metus.
EVA SOLO

999,95 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.