FILTRUOTI PAGAL:
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 2
Muminuko stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 3
Muminuko Tėčio stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 6
Freken Snork stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 1
Mažosios Miu stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 4
Mumių Protėvio stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN stiklinė, 220 ml
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 5
Muminuko Mamos stiklinės dekorą sukūrė Tuvė Slotte, remdamasi originaliais Tuvės Jansson piešiniais. Iliustracijoms naudojami 100% ekologiški dažai. Papildykite savo Mumių kolekciją šia nuostabia stikline. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

14,37 € 16,90 €
-14.97%
MOOMIN minifigūrėlė Muminuko tėtis
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu, todėl kiekvienas skaitantysis atranda sau artimiausiąjį. Troliai Mumiai – svarbi suomių kultūros bei identiteto dalis, mylima ir atpažįstama visame pasaulyje. Vienas iš žaviausių būdų įsileisti mumius ir į savo kasdienybę – namus dekoruoti mažomis Mumių figūrėlėmis. 6 cm dydžio jos yra gaminamos ir dekoruojamos rankomis, pagal dar 1990 metais suomių menininkės Tuulikki Pietilä sukurtą dizainą.Muminuko tėtį vaizduojantį figūrėlė išsiskiria juoda skrybėle ir elegantiška lazdele. Smalsus ir kūrybingas, šis džentelmenas neeilinė asmenybė. Jautriai ir rūpestingai atlikdamas šeimos galvos pareigas, jis nuolat ieško ir randa įvairiausių nuotykių, nebijo naujovių ir iššūkių. Figūrėlė ypatinga dovana kiekvienam suaaugusiajam svajotojui.
ARABIA

16,92 € 19,90 €
-14.97%
MOOMIN minifigūrėlė Freken Snork
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu, todėl kiekvienas skaitantysis atranda sau artimiausiąjį. Troliai Mumiai – svarbi suomių kultūros bei identiteto dalis, mylima ir atpažįstama visame pasaulyje. Vienas iš žaviausių būdų įsileisti mumius ir į savo kasdienybę – namus dekoruoti mažomis Mumių figūrėlėmis. 6 cm dydžio jos yra gaminamos ir dekoruojamos rankomis, pagal dar 1990 metais suomių menininkės Tuulikki Pietilä sukurtą dizainą.Freken Snork – Muminuko mylimoji, išsiskirianti charakteringa plaukų sruogele ir geltonu žiedu ant kojos. Linksma, sumani ir be galo išradinga, Freken Snork nuolat gelbsti Muminuką sudėtingose situacijose, todėl yra nepakeičiama nuotykingų kelionių bendražygė. Iškalbinga ir originali dovanėlė, kalbanti meilės kalba.
ARABIA

16,92 € 19,90 €
-14.97%
MOOMIN minifigūrėlė Totikė
Maža keraminė Totikės figūrėlė. Moomin minifigūrėlės yra pagamintos ir nuspalvintos ranka, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. Figūrėlės dar 1990 – aisiais buvo sukurtos suomių menininkės Tuulikki Pietilä. 6 cm dydžio Muminukų Slėnio gyventojų figūrėlės yra supakuotos ir parduodamos gražiose dėžutėse. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

16,92 € 19,90 €
-14.98%
MOOMIN minifigūrėlė Muminukas
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu, todėl kiekvienas skaitantysis atranda sau artimiausiąjį. Troliai Mumiai – svarbi suomių kultūros bei identiteto dalis, mylima ir atpažįstama visame pasaulyje. Vienas iš žaviausių būdų įsileisti mumius ir į savo kasdienybę – namus dekoruoti mažomis Mumių figūrėlėmis. 6 cm dydžio jos yra gaminamos ir dekoruojamos rankomis, pagal dar 1990 metais suomių menininkės Tuulikki Pietilä sukurtą dizainą.Figūrėlė įkūnija vieną pagrindinių Jansson knygos personažų, svajotoją Muminuką. Malonus ir mielas su savo draugais, jis be galo vertina savo šeimą. Tai jo saugumo, ir ramybės uostas, leidžiantis jam smalsiai tyrinėti aplinkinį pasaulį. Geriausias Muminuko draugas išmintingasis, savimi užtikrintai pasitikintis Snufkin.
ARABIA

19,47 € 22,90 €
-14.98%
MOOMIN universalios žirklės, Muminuko tėtis
Visų mylimus Mumių veikėjus dabar galima sutikti ir ant Moomin žirklių, kurios suteiks daugiau šilumos ir džiugesio tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Ryškiai dažytos, naudojant pažangią technologiją užtikrinančią dekoracijų ilgaamžiškumą. Žirklės pasižymi tokia pačia aukšta kokybe kaip ir kitos Fiskars žirklės: aukštos kokybės ašmenimis tiksliam kirpimui ir ergonomiškomis rankenomis didesniam patogumui. Kaip ir Mumiai, mes taip pat norėtume daugiau laiko skirti dalykams, kuriuos mėgstame. Idealios žirklės įvairiems kirpimo darbams namuose, mokykloje ar biure. Reguliuojamas ašmenų įtempimas. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
FISKARS

25,42 € 29,90 €
-14.99%
MOOMIN pirmasis stalo įrankių rinkinys, 2 vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 1
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
HACKMAN

29,67 € 34,90 €
-14.99%
MOOMIN pirmasis stalo įrankių rinkinys, 2 vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 2
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
HACKMAN

29,67 € 34,90 €
-14.99%
TO GO CLICK termo puodelis, moomin
Talpa: 400 ml | Spalva: pilka
STELTON termo puodelis / gertuvė TO GO CLICK – idealiai tinkamas mėgautis gėrimu pakeliui į darbą, sporto klubą ar kelionėje. Termoso funkcija padeda išlaikyti pasirinktą gėrimo temperatūrą, o išskirtinio „Smart click“ dangtelio dėka vienu lengvu paspaudimu saugiai uždarysite ir patogiai atidarysite gertuvę, gėrimas neišsipils vairuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį. Ypatingai patogu ir tai, jog atsigerti galite iš bet kurios puodelio pusės, 360 laipsnių kampu – lyg dangtelio net nebūtų!Išsirinkite savąjį TO GO CLICK puodelį iš dviejų skirtingų dydžių (200 ml ar 400 ml talpos) bei gausybės spalvų. 
STELTON

Variantai nuo 23,07 €
31,41 € 36,95 €
-14.99%
MOOMIN stalo įrankių rinkinys vaikams, 4vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 1
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų kalba kalbančios suomių rašytojos bei iliustratorės, Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų, nes be nuolatinių gyventojų trolių mumių, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai padarėliai. Fantastiniai personažai iš tiesų grįsti žmogiškosiosmis savybėmis, todėl su šiais herojais asocijuoja visi – ir dideli, ir maži. MOOMIN CHILDREN SET FAMILY sudaro pagrindiniai stalo įrankiai, kuriuos puošia keturi Trolių Mumių šalies gyventojai: Muminukas, Muminuko Mama, Muminuko Tėtis ir Mažoji Miu. Patogūs mažosioms rankytėms, šie įrankiai žadina vaikų vaizduotę ir sukuria motyvuojančią atmosferą prie pietų stalo. Pagaminta iš nerūdijančio plieno.
HACKMAN

35,62 € 41,90 €
-14.99%
MOOMIN stalo įrankių rinkinys vaikams, 4vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 2
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų kalba kalbančios suomių rašytojos bei iliustratorės, Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų, nes be nuolatinių gyventojų trolių mumių, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai padarėliai. Fantastiniai personažai iš tiesų grįsti žmogiškosiosmis savybėmis, todėl su šiais herojais asocijuoja visi – ir dideli, ir maži. MOOMIN CHILDREN SET FAMILY sudaro pagrindiniai stalo įrankiai, kuriuos puošia keturi Trolių Mumių šalies gyventojai: Muminukas, Muminuko Mama, Muminuko Tėtis ir Mažoji Miu. Patogūs mažosioms rankytėms, šie įrankiai žadina vaikų vaizduotę ir sukuria motyvuojančią atmosferą prie pietų stalo. Pagaminta iš nerūdijančio plieno.
HACKMAN

35,62 € 41,90 €
-14.99%
MOOMIN stalo įrankių rinkinys vaikams, 4vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 3
Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų kalba kalbančios suomių rašytojos bei iliustratorės, Tove Jansson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais bei elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų, nes be nuolatinių gyventojų trolių mumių, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai padarėliai. Fantastiniai personažai iš tiesų grįsti žmogiškosiosmis savybėmis, todėl su šiais herojais asocijuoja visi – ir dideli, ir maži. MOOMIN CHILDREN SET FAMILY sudaro pagrindiniai stalo įrankiai, kuriuos puošia keturi Trolių Mumių šalies gyventojai: Muminukas, Muminuko Mama, Muminuko Tėtis ir Mažoji Miu. Patogūs mažosioms rankytėms, šie įrankiai žadina vaikų vaizduotę ir sukuria motyvuojančią atmosferą prie pietų stalo. Pagaminta iš nerūdijančio plieno.
HACKMAN

35,62 € 41,90 €
-30%
PLAY YATZY kauliukų žaidimas
Populiariausių stalo žaidimų kolekciją specialiai HAY sukūrė dizainerė Clara von Zweigbergk. Atgimę itin stilingu pavidalu šachmatai, nardai ir YATZY kauliukų žaidimas džiugina namie, keliaujant ar net biure, o sinchronizuotas jų dizainas užtikrina, jog šie žaidimai visuomet bus matomoje vietoje.  HAY PLAY YATZY dėžėje rasite spalvotus kauliukus, taškų skaičiavimo lenteles bei rašymo priemonę.
HAY

31,50 € 45,00 €
-14.99%
MOOMIN lėkštės ir puodelio rinkinys mažiesiems, 2 vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 1
Naujieji Moomintroll indai mažiesiems yra sukurti specialiai vaikams, kurie jau gali valgyti patys. Rinkinį sudaro lėkštė ir puodelis. Žaismingos iliustracijos skatina valgyti, kai kiekvienas šaukštas, kupinas gardžios košės, atidengia vis naują piešinio dalelę. Lėkštė vaizduoja lobius iš palėpės – Muminukas atranda senuosius Tėčio Mumio kelionių prisiminimus tarp daiktų palėpėje, ir yra sužavėtas Tėčio nuotykių. Praktiška lėkštės forma padeda vaikams pavalgyti patiems: aukšti kraštai padės jiems puikiai naudotis šaukštu ar šakute, o mažyliai pajus sėkmės skonį. Puodelis, dėl sumažintų ąselių, yra tobulas mažoms rankutėms. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

40,72 € 47,90 €
-14.99%
MOOMIN lėkštės ir puodelio rinkinys mažiesiems, 2 vnt.
Spalva: įvairiaspalvė, nr. 2
Naujieji Little My indai mažiesiems yra sukurti specialiai vaikams, kurie jau gali valgyti patys. Rinkinį sudaro lėkštė ir puodelis. Žaismingos iliustracijos skatina mažylį valgyti, kai kiekvienas kupinas gardžios košės šaukštas atskleidžia vis naują piešinio dalelę. Lėkštė vaizduoja gyvūnėlius iš zoologijos sodo, kai Mažoji Miu yra susikoncentravusi į burbulų pūtimą. Praktiška lėkštės forma padeda vaikams pavalgyti patiems: aukšti kraštai padės jiems puikiai naudotis šaukštu ar šakute, o mažyliai pajus sėkmės skonį. Puodelis, dėl sumažintų ąselių, yra tobulas mažoms rankutėms. Troliai Mumiai – visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų. Mumiai – didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų – porceliano indai ir suvenyrai.
ARABIA

40,72 € 47,90 €
-30%
KIOSK vaikiškas žaidimas
Spalva: geltona
Vaikų akys spindi suaugusiųjų gyvenimo atvaizdais: jiems smagu žaisti tai, ką mes veikiame kiekvieną dieną. Vaikiškas žaidimas KIOSK – tai puikus būdas pasipraktikuoti ateities veiklas, mokytis skaičiuoti ir imituoti realias gyvenimiškas situacijas. Tvirtinamas tarpduryje, medvilninis KIOSK padeda mažiesiems kurti savąjį pasaulį, kuriame galioja vaikų taisyklės. Pagaminta iš lengvai surenkamos medinės konstrukcijos bei organiškos medvilnės, todėl pageidaujant lengvai išardoma ir transportuojama. Atsakingas pasirinkimas, ženklinamas „RESPONSIBLE“ žyma.  Produktai, paženklinti „RESPONSIBLE“ žyma turi vieną iš šių sertifikatų: GOTS – „Global Organic Textile Standard“ (lietuvių kalba – „Pasaulinis organinės tekstilės standartas“ ), FSC™ – „Forest Stewardship Council“ (lietuvių kalba – „Miškotvarkos taryba“ ) arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų. GOTS yra vienas iš labiausiai vertinamų ir patikimiausių organinės tekstilės standartų, užtikrinantis aukštus ekologinius ir socialinius kriterijus visoje ekologiškos tekstilės tiekimo grandyje. FSC™ standartas užtikrina, jog šiuo ženklu pažymėta medžio ir popieriaus produkcija yra gaminama tik iš atsakingai prižiūrimų ir kertamų miškų, o su šiais produktais dirbantiems asmenims yra garantuojamos etiškos ir sąžiningos darbo sąlygos.
ferm LIVING

55,30 € 79,00 €
-15%
STAR advento kalendorius
Adventas – tai metas, kviečiantis nurimti, susitelkti prieš didžiąsias metų linksmybes, Šv. Kalėdas. O kad laukimas neprailgtų, taptų žaismingesnis ir prasmingesnis, FERM LIVING primena ir gražiąją advento kalendorių tradiciją. STAR išsiskiria subtilia grafika ir originalia funkcija: kabinamas ant sienos medvilninis kalendorius turi 24 skaičiais pažymėtas kišenėles, kuriose taip smagu savo artimiesiems paslėpti mažas dovanėles. Tvarus pasirinkimas, nes šį kalendorių galėsite naudoti kiekvienais metais. Puiki, naujas tradicijas skatinanti prieššventinė dovana.
ferm LIVING

67,15 € 79,00 €
-30%
KIOSK vaikiškas žaidimas
Spalva: raudona
Vaikų akys spindi suaugusiųjų gyvenimo atvaizdais: jiems smagu žaisti tai, ką mes veikiame kiekvieną dieną. Vaikiškas žaidimas KIOSK – tai puikus būdas pasipraktikuoti ateities veiklas, mokytis skaičiuoti ir imituoti realias gyvenimiškas situacijas. Tvirtinamas tarpduryje, medvilninis KIOSK padeda mažiesiems kurti savąjį pasaulį, kuriame galioja vaikų taisyklės. Pagaminta iš lengvai surenkamos medinės konstrukcijos bei organiškos medvilnės, todėl pageidaujant lengvai išardoma ir transportuojama. Atsakingas pasirinkimas, ženklinamas „RESPONSIBLE“ žyma.  Produktai, paženklinti „RESPONSIBLE“ žyma turi vieną iš šių sertifikatų: GOTS – „Global Organic Textile Standard“ (lietuvių kalba – „Pasaulinis organinės tekstilės standartas“ ), FSC™ – „Forest Stewardship Council“ (lietuvių kalba – „Miškotvarkos taryba“ ) arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų. GOTS yra vienas iš labiausiai vertinamų ir patikimiausių organinės tekstilės standartų, užtikrinantis aukštus ekologinius ir socialinius kriterijus visoje ekologiškos tekstilės tiekimo grandyje. FSC™ standartas užtikrina, jog šiuo ženklu pažymėta medžio ir popieriaus produkcija yra gaminama tik iš atsakingai prižiūrimų ir kertamų miškų, o su šiais produktais dirbantiems asmenims yra garantuojamos etiškos ir sąžiningos darbo sąlygos.
ferm LIVING

55,30 € 79,00 €
-15%
TENT vaikiška vidaus palapinė
Spalva: alyvuogių
Vaikystė – tai metas, kuomet visas pasaulis gali tilpti viename kambaryje: viena idėjos kibirkštis ir nenulaikoma vaizduotės raketa pasiruošusi skrydžiui. Padėkite savo mažiesiems atrasti fantazijos galias ir kartu su FERM LIVING kurkite įkvepiančią, idėjų ir atradimų kupiną aplinką tiesiog namuose. Jauki vidaus palapinė – kūrybiškas būdas papildyti žaidimams skirtą erdvę. Pagaminta iš lengvai surenkamos medinės konstrukcijos bei organiškos medvilnės, todėl pageidaujant lengvai išardoma ir transportuojama. Atsakingas pasirinkimas, ženklinamas „RESPONSIBLE“ žyma.Produktai, paženklinti „RESPONSIBLE“ žyma turi vieną iš šių sertifikatų: GOTS – „Global Organic Textile Standard“ (lietuvių kalba – „Pasaulinis organinės tekstilės standartas“ ), FSC™ – „Forest Stewardship Council“ (lietuvių kalba – „Miškotvarkos taryba“ ) arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų. GOTS yra vienas iš labiausiai vertinamų ir patikimiausių organinės tekstilės standartų, užtikrinantis aukštus ekologinius ir socialinius kriterijus visoje ekologiškos tekstilės tiekimo grandyje. FSC™ standartas užtikrina, jog šiuo ženklu pažymėta medžio ir popieriaus produkcija yra gaminama tik iš atsakingai prižiūrimų ir kertamų miškų, o su šiais produktais dirbantiems asmenims yra garantuojamos etiškos ir sąžiningos darbo sąlygos.
ferm LIVING

114,75 € 135,00 €
-15%
TENT vaikiška vidaus palapinė
Spalva: balkšva
Vaikystės nuotykiai veda mūsų mažuosius drąsiųjų keliais, tačiau net ir narsiausiems pasaulio tyrinėtojams būtinas poilsis. Vidaus palapinė padeda sukurti jaukią, vaikišką erdvę, kurioje gera piešti, skaityti ar tiesiog pabūti su savo mintimis. Pagaminta iš lengvai surenkamos medinės konstrukcijos bei organiškos medvilnės, todėl pageidaujant lengvai išardoma ir transportuojama. Žaismingas boružės siuvinys bei uždengiamas langas – mielos dizaino detalės, pastogę paversiančios namais. Atsakingas pasirinkimas, ženklinamas „RESPONSIBLE“ žyma.Produktai, paženklinti „RESPONSIBLE“ žyma turi vieną iš šių sertifikatų: GOTS – „Global Organic Textile Standard“ (lietuvių kalba – „Pasaulinis organinės tekstilės standartas“ ), FSC™ – „Forest Stewardship Council“ (lietuvių kalba – „Miškotvarkos taryba“ ) arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų. GOTS yra vienas iš labiausiai vertinamų ir patikimiausių organinės tekstilės standartų, užtikrinantis aukštus ekologinius ir socialinius kriterijus visoje ekologiškos tekstilės tiekimo grandyje. FSC™ standartas užtikrina, jog šiuo ženklu pažymėta medžio ir popieriaus produkcija yra gaminama tik iš atsakingai prižiūrimų ir kertamų miškų, o su šiais produktais dirbantiems asmenims yra garantuojamos etiškos ir sąžiningos darbo sąlygos.
ferm LIVING

114,75 € 135,00 €
-15%
TENT vaikiška vidaus palapinė
Spalva: geltona
Beribei vaikų fantazijai būtina erdvė, tačiau ji nebūtinai turi būti didelė. Žaismingais dryžiais dekoruota vidaus palapinė – puikus būdas pažadinti vaikišką vaizduotę ir leisti mažiesiems pasijausti savo erdvės šeimininkais. Lengvai surenkamą medinę konstrukciją gaubia spalvingas organinės medvilnės siuvinys, o pastogę namais paverčia miela detalė: langas su nuleidžiamomis užuolaidomis. Atsakingas pasirinkimas, ženklinamas „RESPONSIBLE“ žyma.Produktai, paženklinti „RESPONSIBLE“ žyma turi vieną iš šių sertifikatų: GOTS – „Global Organic Textile Standard“ (lietuvių kalba – „Pasaulinis organinės tekstilės standartas“ ), FSC™ – „Forest Stewardship Council“ (lietuvių kalba – „Miškotvarkos taryba“ ) arba jų sudėtyje yra perdirbtų žaliavų, tokių kaip perdirbtas stiklas, perdirbtas aliuminis, perdirbtas popieriaus pluoštas, PET pluoštas, gaminamas iš perdirbtų plastiko atliekų. GOTS yra vienas iš labiausiai vertinamų ir patikimiausių organinės tekstilės standartų, užtikrinantis aukštus ekologinius ir socialinius kriterijus visoje ekologiškos tekstilės tiekimo grandyje. FSC™ standartas užtikrina, jog šiuo ženklu pažymėta medžio ir popieriaus produkcija yra gaminama tik iš atsakingai prižiūrimų ir kertamų miškų, o su šiais produktais dirbantiems asmenims yra garantuojamos etiškos ir sąžiningos darbo sąlygos.
ferm LIVING

114,75 € 135,00 €
-15%
LITTLE NOBODY vaikiška kėdė
Dizaino komandos Komplot ir HAY, 2007-ais pristatyta kėdutė Little Nobody tapo pramoninio dizaino sensacija – iš 100% perdirbto plastiko veltinio vientisa forma išlieta kėdė, pasižyminti ir sudėjimo viena ant kitos galimybe, iki šiol niekad nebuvo pagaminta. Nobody yra komfortiška ir įvairiapusiška - jokios aštrių kampų ar iškritusių detalių grėsmės. Tvirta, nors ir nedaug sverianti kėdė turi papildomų privalumų – ji nekels triukšmo ir nebraižys paviršiaus, jei kėdutė bus stumiama grindimis. Nedidelio svorio ir apgalvoto dizaino dėka, ją lengva kilstelti ir perkelti į kitą vietą. Kėdutė puikiai tinka smalsiems vaikams, kurie linkę sugalvoti baldams įvairių pritaikymo iššūkių.
HAY

140,25 € 165,00 €
-30%
SERIES 7 paaukštinta vaikiška kėdė
Spalva: juoda
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. Įgimtas vaikų troškimas mėgdžioti suaaugusiuosius lemia jų vystymąsi ir tobulėjimą, todėl FRITZ HANSEN adaptavo ikoninės kėdės dizainą ir sukūrė SERIES 7 paaukštintą vaikišką kėdę. Ši kiek paaukštinta versija leidžia vaikams patogiai įsitaisyti prie pietų stalo bei jaustis lygiaverte šeimos dalimi. Juodos ir chromo derinys šiai kėdei dovanoja rimtą ir elegantišką charakterį, kurį įvertins bet kurio amžiaus dizaino gurmanas. 
FRITZ HANSEN

246,40 € 352,00 €
-30%
SERIES 7 paaukštinta vaikiška kėdė
Spalva: ąžuolo
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. Įgimtas vaikų troškimas mėgdžioti suaaugusiuosius lemia jų vystymąsi ir tobulėjimą, todėl FRITZ HANSEN adaptavo ikoninės kėdės dizainą ir sukūrė SERIES 7 paaukštintą vaikišką kėdę. Ši kiek paaukštinta versija leidžia vaikams patogiai įsitaisyti prie pietų stalo bei jaustis lygiaverte šeimos dalimi. Jaukus ąžuolo ir chromo spalvinis duetas alsuoja jaukumu bei neįpareigojančiu charakteriu. 
FRITZ HANSEN

246,40 € 352,00 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.