Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Dekoracija "The Attentive One" H 13 cm

Gamintojas: Kähler Dizaineris: Malene Bjelke
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Keramika

Spalva

Balta 

Matmenys

Aukštis 13 cm , plotis 8.5 cm gylis 24 cm

Pastabos Valyti drėgna šluoste.
 

Istoriškai Kähler gaminių sprektre nedidelės figūrėlės visuomet užėmė specialią vietą. Garsiausi danų menininkai savo kūrybą patikėdavo į Kähler meistrų rankas, serijinės gamybos pagalba mažinančių atskirtį tarp meno ir žmogaus. 2018 m. Kähler pakvietė danų skulptorę Malene Bjelke prisidėti prie šios gražios tradicijos ir sukurti specialią statulėlių kolekciją. Taip gimė penkis asmenybės bruožus įkūnijanti serija CHARACTERS.

Įtaigi Malene lipdimo maniera komunikuoja apie primaprades žmogaus savybes. Kurdama intriguojantį ir dinamišką personažą, autorė specialiai palieka nemažai erdvės klaidos egzistavimui: netobula, žmogiška skulptūros prigimtis leidžia akimirksniu asocijuoti su mažuoju žmogučiu.

Statulėlė THE ATTENTIVE ONE (anglų k. – dėmesingoji) – tai padėka tiems, kurie klausosi. Tiems, kurie atviru protu ir širdimi geba išgirsti mūsų mintis, įžvalgas, požiūrio kampus. Atvira krūtine, su pasitikėjimu, dėmesingoji  įdėmiai žvelgia į nematomą pašnekovą. Jos švelnių formų, moteriška figūra signalizuoja apie jautrumą, pokalbyje kuriamą saugumo jausmą. Nuostabi ir asmeniška dovana artimam draugui ar šeimos nariui, kuomet priktrūkstam žodžių išreikšti giliausius jausmus.   

SUSIJUSIOS PREKĖS:

DOVANOS:

« »