Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Šviestuvas "Carrie LED", baltas

Gamintojas: Menu Dizaineris: Norm Architects
169.95 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dengtas plienas, stiklas


Spalva

Balta

Matmenys

Aukštis 24,5 cm, skersmuo 13,5 cm, svoris 1 kg

Pastabos

LED (nėra keičiamas) 3,2 Watt, LED, A+, baterija 5000mAh 3,7V. Baterijos tarnavimo laikas iki 10 valandų. Reguliuojamas pagal tris šviesos parametrus. Laido ilgis 70 cm.

Svarbi naudojimo informacija: kad šviestuvo baterija tinkamai tarnautų, įkrovimo metu „Carrie“ šviestuvas turi būti išjungtas. Šviestuvą naudokite tik atjungus nuo pakrovimo laido. 
Ilgomis ir šaltomis žiemomis danai įprato kurti svetingą aplinką, tad žvakės ir "hyyge" tapo neatsiejama jų gyvenimo būdo dalimi. Hygge - įkūnijanti jaukumą ir patogų džiaugsmingumą, paskatino „Menu“ įmonę sukurti nešiojamą LED šviestuvą. Aptakių linijų, lengvai pernešamą, įkrautą (su USB krovikliu) šviestuvą 10 valandų galėsite naudoti kaip lempelę prie lovos, ant darbo stalo arba vietoj žvakių ant valgomojo stalo. Pasirinkdami vieną iš penkių galimų lempos apdailos spalvų ir nustatydami vieną iš trijų skleidžiamos šviesos intensyvumo lygių, bet kuriai erdvei suteiksite švelnių formų elegancijos ir savitos tekstūros. Atkreipiame dėmesį, kad šiam šviestuvui suteikta IP20 saugumo klasė, todėl ji gali būti naudojama tiek viduje, tiek lauke, tačiau reikėtų vengti drėgmės ir lietaus.
 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Staliniai šviestuvai:

« »