Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Stalinis Šviestuvas "JWDA Metallic Lamp", šlifuoto plieno

Gamintojas: Menu Dizaineris: Jonas Wagell
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 

Medžiagiškumas

Šlifuotas plienas, tamsus metalas, stiklas, tekstilės laidas

Spalva

Blizgi metalo, juoda, balta

Matmenys

Aukštis 29 cm, gylis 17 cm, ilgis 17 cm, skersmuo 17 cm, laido ilgis 200 cm

Pastabos

Lemputės cokolis G9, maksimalus galingumas 40 Watt, elektros lemputė yra komplektacijoje, lemputės energijos efektingumo klasė – E, šviestuvui taip pat tinkamos lemputės – nuo B iki E klasės, maitinimo kištuko tipas C (CEE 7/16, Euro) 

 

JWDA betoninis stalo šviestuvas, sukurtas dizaino kompanijos MENU, pasižymi elegancija ir tuo pat metu yra išskirtinai tvirtas. Švelnaus stiklo kupolas atrodo ypatingai, o dailios šviestuvo formos kartu su tvirtu betono pagrindu perteikia laikui nepavaldaus dizaino įvaizdį.

Dizaineris iš Stokholmo Jonas Wagell, kurdamas JWDA šviestuvą, tarpusavyje sujungia tokias medžiagas kaip : betono mišinys, baltąjį opalo stiklą ir žalvario detales. Būtent todėl šis stalinis šviestuvas prideda išskirtinumo ir jaukumo kambario atmosferai. „Noriu kurti produktus, kurie galėtų būti naudojami kasdien ir taptų žmonių kasdienio gyvenimo dalimi“, - teigia dizaineris.

Pritemdymo funkciją turintis Menu „JWDA“ šviestuvas kambaryje skleidžia itin malonią šviesą dėl jame esančios matinės, G9 cokolio, elektros lemputės. Tačiau net ir išjungtas jis patraukia dėmesį kaip stilingas ir išskirtinis dizaino objektas. Galimi keturi skirtingi „JWDA“ stalinio šviestuvo variantai : šviesiai melsvo betono ir žalvario, poliruoto blizgaus žalvario bei tamsaus metalo arba šlifuoto plieno ir tamsaus metalo kombinacijos. 

 

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Staliniai šviestuvai:

« »