Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Apvalus stalas "Base", laminato danga, baltas

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Mika Tolvanen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 

Medžiagiškumas

Laminato danga, fanera, lieto aliuminio rėmas

Spalva

Balta


Matmenys

Skersmuo 110 cm,  aukštis 73 cm

 Pastabos

Priežiūra : valykite stalą audiniu, sudrėkintu karštame vandenyje arba vandens ir universalaus ploviklio mišinyje. Niekada nenaudokite stiprių cheminių valiklių. Vanduo ir riebalai gali palikti dėmes ant paviršiaus, todėl juos pašalinkite kaip įmanoma greičiau. Linoleumo paviršiaus stalui rekomenduojama naudoti specialų linoleumo laką 2-3 kartus į metus.

 
Šio ikoniško stalo ypatybė ta, jog savo nesudėtinga forma jis primena stalą iš vaikų piešinių. Subtilus ir skandinaviškas šio stalo paprastumas suteikia tobulą galimybę aplink susikurti norimą interjerą, o universalus, ekstruzijos būdu suformuotas, aliuminio rėmas padaro šį stalą tinkamą tiek privačioms erdvėms, tiek ir viešiems interjerams. Šis stalas buvo kuriamas su itin dideliu dėmesiu detalėms ir kokybei, taip norint užtikrinti patvarumą ir patikimą objekto naudojimą.

Dizaineris apie savo " Base" stalų seriją : "Norėjau, kad stalas turėtų savo charakterį, tačiau nebūtų iššaukiantis. Dizaino tikslas buvo priartėti prie archetipinės stalo formos. Šio "Base" stalo funkcionalus paprastumas yra palaikomas taikant nematomą - užkulisinę technologiją sukurti liauną, lengvą, bet tvirtą stalą. Tačiau tuo pačiu metu jis atrodo draugiškai ir svetingai. Metalinis stalo rėmas gali būti išskleistas į didelį konferencijų stalą arba paprastai naudojamas kaip įprastas valgomojo stalas.".

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Staleliai, stalai, staliukai:

« »