Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Sofa "Oslo", dvivietė, šviesiai pilka

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Anderssen & Voll
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Metalinis vidinis rėmas, "Nozag" spyruoklės, kojos pagamintos iš  milteliniu būdu dengto aliuminio, apmušalui naudojama aukštos kokybės daniška "Kvadrat" tekstilė 

Spalva

Šviesiai pilka / "Steelcut 160"

Matmenys

Ilgis 150 cm, bendras aukštis 78 cm, plotis: 73 cm, sėdimosios dalies gylis 55, aukštis 45 cm

 Pastaba

Audinio priežiūra priklauso nuo pasirinktos "Kvadrat" tekstilės pobūdžio


"Oslo" sofų serija - tai modernaus ir lengvo dizaino, ergonomiškumo bei poilsio svarbos kombinacija. Norint užtikrinti aukščiausią kokybę - ši sofų serija sukurta Anderssen & Voll dizainerių Norvegijoje , o išraiškingi ir kokybiški apmušalų audiniai - danų tekstilės "Kvadrat". 
Trivietės arba dvivietės sofos dėl savo skandinaviškos išraiškos idealiai dera įvairiose erdvėse - svetainėje, valgomajame, laukiamojo zonose. Dėl minimalistinės dizaino išraiškos dvivietę "Oslo" sofą galima lengvai suderinti su kitais minkštaisiais baldais.
Dizainerių teigimu, "Oslo" serija tęsia šiaurietiško dizaino ir vakarinės Norvegijos pakrantės amatininkų tradicijas ir pasižymi patogumu kaip ir daugelis Muuto dizaino kompanijos objektų. Sofų serija buvo kuriama laikantis lengvos baldo erdvinės išraiškos, tačiau tuo pačiu išlaikant aukštą komfoto lygį.

Visą "Oslo" seriją sudaro dviejų arba trijų vietų sofos, foteliai ir pufai. Galimi labai įvairūs spalviniai "Kvadrat" tekstilės variantai : visa "Steelcut" ir "Steelcut Trio" kolekcija ir kitos spalvos. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Sofos, foteliai:

« »