Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Sofa "Oslo", trivietė, tamsiai pilka

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Anderssen & Voll
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Metalinis vidinis rėmas, "Nozag" spyruoklės, kojos pagamintos iš  milteliniu būdu dengto aliuminio, apmušalui naudojama aukštos kokybės daniška "Kvadrat" tekstilė 

Spalva

Tamsiai pilka / "Steelcut 180"

Matmenys

Bendras aukštis: 78 cm, ilgis 200 cm, plotis: 73 cm, sėdimosios dalies aukštis: 45 cm, sėdimosios dalies gylis: 55 cm

 Pastaba

Audinio priežiūra priklauso nuo pasirinktos "Kvadrat" tekstilės pobūdžio


"Oslo" sofų serija - tai modernaus ir lengvo dizaino, ergonomiškumo bei poilsio svarbos kombinacija. Norint užtikrinti aukščiausią kokybę - ši sofų serija sukurta Anderssen & Voll dizainerių Norvegijoje , o išraiškingi ir kokybiški apmušalų audiniai - danų tekstilės "Kvadrat". 
Trivietės arba dvivietės sofos dėl savo skandinaviškos išraiškos idealiai dera įvairiose erdvėse - svetainėje, valgomajame, laukiamojo zonose. Dėl minimalistinės dizaino išraiškos dvivietę "Oslo" sofą galima lengvai suderinti su kitais minkštaisiais baldais.
Dizainerių teigimu, "Oslo" serija tęsia šiaurietiško dizaino ir vakarinės Norvegijos pakrantės amatininkų tradicijas ir pasižymi patogumu kaip ir daugelis Muuto dizaino kompanijos objektų. Sofų serija buvo kuriama laikantis lengvos baldo erdvinės išraiškos, tačiau tuo pačiu išlaikant aukštą komfoto lygį.

Visą "Oslo" seriją sudaro dviejų arba trijų vietų sofos, foteliai ir pufai. Galimi labai įvairūs spalviniai "Kvadrat" tekstilės variantai : visa "Steelcut" ir "Steelcut Trio" kolekcija ir kitos spalvos.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

« »

Interjerui:

« »