Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Pusbario kėdė "Nerd", 65 cm, žalia

Gamintojas: Muuto Dizaineris: David Geckeler
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Uosio mediena dengta poliuretano laku

Spalva

Tamsiai žalia

Matmenys

Bendras aukštis 79 cm, aukštis iki sėdimosios dalies 65 cm, plotis 40 cm, gylis 42 cm, sėdimosios dalies plotis 40 cm, sėdimosios dalies gylis 35,5 cm

Pastabos

Priežiūra: reguliariai valyti naudojant sudrėkintą, švarią šluostę. Dėmes pašalinsite sudrėkinę šluostę vandens arba vadens ir švelnaus ploviklio mišiniu. Venkite sąlyčio su aštriais daiktais, nes jie gali palikti įbrėžimus lakuotame paviršiuje,

"The Nerd"  pusbario kėdė - tai modernus, šiaurietiškos medinės kėdės variantas, kuris puikiai atspindi skandinavų dizaino paveldą. Unikali ir besiūlė atramos ir sėdimosios dalies integracija viena į kitą suteikia išskirtinumo kėdės išvaizdai ir tuo pačiu užtikrina dar didesnį komfortą. Sukurta naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ši kėdė yra laimėjusi 2010 metų Muuto dizaino apdovanojimą. 

Dizaineris apie savo kūrinį : "Nors kėdės išvaizda unikali, tačiau jos bendra išraiška, medžiagos ir meistriškumas - visa tai yra nuoroda į klasikines, skandinaviško dizaino vertybes. Inovatyvi integracija tarp kėdės sėdimosios dalies ir atlošo bei preciziškas detalizavimas, suteikia "The Nerd" kėdei išskirtinį pavidalą ir ikonišką charakterį. Kėdės išraiška labai individuali - tai kėdės iš medžio interpretacija". 

Galimos kėdės spalvos : pilka, tamsiai pilka, juoda, raudona, tamsiai žalia, šviesiai žalia (Petroleum), ąžuolo, bukmedžio medienos.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »