Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Pufas "Five", šviesiai pilkas

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Anderssen & Voll
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 

Medžiagiškumas

Medinis rėmas, profiliuotos putos ir daniška tekstilė "Remix 123" iš Kvadrat

Spalva

Šviesiai pilka

Matmenys

Aukštis 45 cm, šoninės briaunos ilgis 53 cm, bendras ilgis 88 cm

 Pastaba

Priežiūra : pašalinti neriebias dėmes patartina naudojant švelnų audinį, nepaliekantį pūkelių, šiek tiek suvilgius švariame vandenyje. Reikalui esant galima sušlapinti ir muiluotu vandeniu. 


Pufas "Five" - tai eilučių ir linijų žaismas ant minkšto, penkiakampio formos, pufo paviršiaus. Dizaineriai Anderssen & Voll sukūrė baldą, kurio vizualiai matomos linijos primena tvarkingai suartus laukus. Subtilus baldo detalizavimas, pasitelkus tvarkingą medžiagos dygsniavimą, suteikia šiam baldui išskirtinį linijų bei apvalių, švelnių kraštų derinį, kuris gali būti lengvai pritaikytas įvairiose erdvėse. Unikali penkiakampė pufo forma lengvai derės prie bet kokio tipo sofos bei ją papildys savo išvaizda ir funkcionalumu. "Five" pufą taip pat galima naudoti kaip papildomą baldą svečiams prisėsti ar tiesiog tuštokam kambario kampui pagyvinti. 

Dizaineriai Anderssen & Voll apie savo kūrinį : "Pufas "Five" - tai galimybė visokeriopai atskleisti penkiakampio formos intensyvumą. Dizaino procesas labiausiai buvo susijęs su dygsniavimu; tam, kad dygsniuotos briaunos atrodytų apvyniotos aplink penkiakampio formą, tokiu būdu atskleisdamos jos dinamiškumą. Dygsniavimas suteikia minkštumo sėdimajai daliai, o tekstilė, kurią mes pasirinkome, yra labai tinkama banguoto paviršiaus dangai". 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »