Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Šviestuvas "Luna Kosmos" 16 cm, juodas

Gamintojas: Design House Stockholm Dizaineris: Alexander Lervik
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Rankų darbo, pūstas opalinis stiklas, dažytas metalas, akrilas.

Spalva

Balta, juoda

Matmenys

Diametras 16 cm

Pirmąkart pamatę šį šviestuvą tikriausiai pagalvojote - tai dar vienas nuobodus niekuo neišsiskiriantis gaublys, kurį galima įsigyti daugelyje prekybos vietų, tačiau šis Alexander Lervik darbas turi šį tą labai unikalaus - šviestuvas nemeta jokio šešėlio. Perfrazuojant Isamu Noguchi mintį - elektra yra perkeliama į unikalų šviesos šaltinį - mėnulį. Tai iš naujo atrastas funkcionalus paprastumas. Tai naujas būdas šviesti. 

Skirtingai nei kiti rinkoje esantys šviestuvai, turintys metalinius ar plastikinius gaubtelius paslėpti laidus ir mechanizmą, jis skleidžia tyrą, niekieno nekliudomą šviesą. Luna kolekcijos šviestuvai yra iš gryno stiklo - net ir dangtelis bei pakabinimui skirtos detalės, o iš akrilo pagamintas šviestuvo laikiklis leidžia šviesai prasiskverbti kiaurai. Visas šviestuvo mechanizmas yra įtaisytas į gaublio vidų. 

“Kosmos” laikiklis yra papildoma detalė šviestuvui, kuri suteiks grafinės ekspresijos ar tiesiog “pakabins mėnulį”. Šis aksesuaras pridės subtilaus užbaigtumo itin minimalistiniam funkcionaliajam “Luna” šviestuvui. 

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

« »

Pakabinami šviestuvai:

« »