Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Pakabinamas šviestuvas „Harrison“, juodas

Gamintojas: Menu Dizaineris: Søren Rose Studio
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę


Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dengtas plienas

Spalva

Juoda

Matmenys

Aukštis 85 cm, svoris 500 g (be pakuotės)

Pastabos

Elektros lemputė nėra pridėta, lemputės cokolis E27, šviestuvui tinkamos lemputės – nuo A++ iki E klasės, maitinimo kištuko tipas C (CEE 7/16, Euro). Galingumas 230V/50Hz.


Pakabinamas šviestuvas „Harrison“ priklauso Menu dizaino kompanijos „Tribeca“ šviestuvų kolekcijai. „Tribeca“ serija – tai pakabinami, sieniniai, pastatomi šviestuvai ar net sietynai – visi įkvėpti 1930 metų glamūrinio Niujorko spindesio. Pavadinimas „Tribeca“ reiškia itin populiarią, keturkampio formos Niujorko vietą, vakarinėje Manheteno dalyje.

Įvairios „Tribeca“ serijos šviestuvų formos ir dizainas buvo sukurtas pasitelkiant įkvėpiantį ir kūrybišką procesą, kuomet Søren Rose Studio keliavo Jungtinese Amerikos Valstijose ieškodami nuostabių senų šviestuvų ir jų detalių, kurias būtų galima atkurti ir vėl panaudoti. Visos surastos dalys buvo atskiriamos, įvertinamos bei aptariamos, o vėliau ir vėl surenkamos atgal, sumaišomos, derinamos, iki tol, kol atsirado šie nauji ir drąsūs dizaino sprendimai.

Itin talentingas danų dizaineris Søren Rose pradėjo savo karjerą kaip verslininkas ir kūrybos direktorius įkūręs vieną iš sėkmingiausių Skandinavijos web kompanijų. Tačiau 2008 metais Søren įgyvendimo vieną didžiausių savo gyvenimo svajonių – atidaryti dizaino studiją Niujorke. Šiuo metu jis yra vienas žymiausių Kopenhagos dizainerių, kuriančių Niujorke. Dizaino studijoje ypač vertinamos naujos jaunų dizainerių idėjos ir daug dėmesio sutelkiama į kokybiškų bei patvarių medžiagų paiešką.

„Harrison“ - tai išskirtinis ir netikėtas Niujorko žiburių spndesys gražiausiose namų erdvėse.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Pakabinami šviestuvai:

« »