Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Mažas sieninis šviestuvas juodas "VIPP524"

Gamintojas: Vipp Dizaineris: Vipp Design Lab
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dengtas aliuminis, nerūdijantis plienas ir 2 m audiniu dengtas silikoninis laidas

Spalva

Juoda/metalo

Matmenys

Bendras aukštis 19,5 cm, bendras plotis 18,5 cm, galvutės skersmuo 11 cm, tvirtinamos prie sienos dalies skersmuo 8 cm, svoris 700 g.

Pastaba
LED šviesos šaltinis / E14 cokolis, max 22 Wat, tinkamos A++ , -E klasės lemputės, IP klasė 20.

Priežiūra : milteliniu būdu dažytą metalinį paviršių išlaikykite visuomet sausą ir švarų. Dulkėms nuvalyti naudokite pūkelių nepaliekantį audinį, kurį galite šiek tiek sudrėkinti vandeniu ar švelnios sudėties valikliu. Riebalų dėmėms pašalinti panaudokite alkoholį arba specialų valiklį riebalams. 

Galima baltos spalvos šio šviestuvo versija. Produktui suteikiama 2 metų garantija.

Penkių skirtingų Vipp šviestuvų serija, kurią sudaro pakabinami, sieniniai ar ant grindų pastatomi šviestuvai - visa tai daugiau nei 75 metų darbo su metalu ir kartu ambicija sukurti laikui nepavaldžius įrankius, rezultatas. Tai užtikrinti buvo suprojektuoti nesenstančios estetikos ir funkcijos, lydimi LED technologijų šviestuvai, turintys LED šviesos šaltinio pritemdymo ir reguliavimo funkcijas. "Tai duoda galimybę vis atnaujinti Vipp šviestuvą ir pasiekti aukščiausią šviesos kokybę bei suteikia Jums šviestuvą, kurį galite naudoti metų metus", - teigia vyriausiasis Vipp dizaineris Morten Bo Jensen. 

Sieninis šviestuvas "VIPP524" - toks universalus bei funkcionalus, jog gali šviesti Jūsų koridoriuje, praėjimų zonose, virtuvėje, svetainėje ir netgi vonioje. Šviestuvas aprūpintas analoginėmis detalėmis, tokiomis kaip: rankiniu būdu fokusuojamas apšvietimas, šviestuvo galvutės reguliavimas pagal poreikį bei stabilus šios dalies užfiksavimas pirštais sukant nerūdijančio plieno varžtą. Šviestuvas meistriškai pagamintas naudojant milteliniu būdu dažytą aliuminį ir nerūdijantį plieną, galvutės korpusas padarytas iš perforuoto lakšto ir matinio stiklo, kurio dėka sukuriama maloni šviesos sklaida. Dėl spartaus LED technologijų vystymosi, visi Vipp kompanijos šviestuvai turi keičiamą LED šviesos šaltinį. Tai suteikia galimybę į geriausios kokybės šviesą bei šviesos šaltinio atnaujinimą ir ilgamentį naudojimą. Dėl šių priežasčių šviestuvas tampa laikui nepavaldžiu, funkcionaliu ir estetišku objektu interjere. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »