Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Kilimas "Varjo", 200 x 300 cm, mėlynų atspalvių

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Tina Ratzer
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

100% Naujosios Zelandijos vilna

Spalva

Mėlynų atspalvių

Matmenys

Ilgis 300 cm, plotis 200 cm

Pastabos

Priežiūra: kilimą reguliariai valyti naudojant dulkių siurblį. Dėmes nedelsiant pašalinti vandens ir ploviklio mišiniu. Tinkamai priežiūrai ir ilgaamžiškumui užtikrinti, kilimas turėtų buti apsukamas kas 6 mėnesius.

"Varjo" - tai ypatingo ir itin kruopštaus rankų darbo rezultatas. Šie Muuto kompanijos kilimai išausti iš itin kokybiškos, 100% Naujosios Zelandijos vilnos. Kilimo rašto įkvėpimo šaltinis - visiems gerai žinomas, eglutes primenantis motyvas, kuriuo budavo išklojamos kietmedžio grndys. Tuo tarpu išversto iš suomių kalbos pavadinimo "Varjo" reikšmė - "šešėlis", kuris nurodo efektus tarp sluoksnių ir raštų, sukuriamus būtent šešėlio dėka. Šie kilimai puikiai išlaiko balansą tarp subtilaus kilimo, derančio įvairiuose interjeruose, ir tuo pačiu labai unikalaus savo detalumu dizaino objekto.

Dizainerė Tina Ratzer apie savo kūrinį : "Pagrindinė idėja buvo sukurti kelių sluoksnių ir skirtingų dydžių geometrišką kilimą. Pirmame sluoksnyje tarsi lengvai suprantama kalba, norėjau perteikti subalansuotą spalvų schemą. Tuo tarpu labiau įsigilinę į sluoksnį sutinkate dinamišką eglutės motyvą, kuris nustebina ir įneša kilimui naują dimensiją ir judėjimą."

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »