Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Kėdė Kėdė "WM String", balta,

Gamintojas: Menu Dizaineris: Studio WM
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Milteliniu būdu dažytas plienas

Spalva

Balta

Matmenys

Aukštis 80 cm, plotis 53 cm, gylis 50 cm, sėdimosios dalies aukštis 45,5 cm, svoris 4,45 kg. 

Pastabos

Prie šių kėdžių galima įsigyt specialių, " WM String " sėdimosios dalies pagalvėlių, kurios būna įvairių spalvų. Parduodami 2 vnt.


Wendy Legro ir Maarten Collignon - šių valgomojo bei poilsio kėdžių autoriai, kurių studija "WM Studio" įsikūrusi Roterdame, Olandijoje. Vadovaudamiesi savo pojūčiais, dizaineriai siekė sukurti iš pažiūros paprasto dizaino kėdę, tačiau tuo pačiu ir baldą, kurio detalės atspindėtų meilę dar daugelį metų į priekį. Tartum iš vielų supintos kėdės gali būti dviejų tipų - valgomojo ir taip pat patogūs krėslai į poilsio zonas. Abi kolekcijos kėdės yra išskirtinės savo neįprastu lengvumo bei erdvumo įspūdžiu, o plonos karkaso detalės sukuria labai delikatų jausmą vos tik pažvelgus. Šiuos subtilaus dizaino baldus taip pat galima suderinti su sėdimosios dalies pagalvėlėmis ar audiniais - tai sukuria įdomų ir kontrastingą vaizdą tarp metalinio karkaso bei minkšto audinio - tokiu būdu atskleidžiant abiejų objektų grožį.

Studija "WM Studio" apie savo kūrinį: "Metalo stiprumas mums suteikė galimybę plėsti ribas ir siekti ploniausios bei pačios lengviausios konstrukcijos, kuri dizaine įneštų šviesos - tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasme. Kontrastas tarp plonos metalinės vielos ir minkšto audinio ragina paliesti ir naudoti produktą". 

Šios serijos kėdės tinkamos naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Kartu su kėdėmis, dizaineriai sukūrė ir specialias, įvairių spalvų pagalvėles, kurias galima įsigyti atskirai. Pagalvėlės dydis valgomojo tipo kėdei : 39x35 cm, o poilsio zonos kėdei 43x39 cm. Vidaus naudojimui pagalvėlės pasiūtos iš 100% vilnos, tuo tarpu lauko sąlygoms siūlomos patvarios akrilo medžiagos pagalvės.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Kėdės:

« »