Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Kėdė "Visu Wood Base", pilka/tekstilė

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Mika Tolvanen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Lakuoto uosio fanera, presuota mediena, daniška "Kvadrat" tekstilė

Spalva

Pilka (daniška tekstilė "Kvadrat"  - Steelcut trio 133 spalva)

Matmenys

Kėdės: Aukštis 78,5 cm, plotis 46 cm, gylis 51 cm. Sėdimosios dalies: aukštis 46 cm, plotis 42,5 m, gylis 40 cm

 Pastaba

Priežiūra : reguliariai valyti naudojant sudrėkintą, švarią šluostę. Dėmes pašalinsite šluostę sudrėkinus vandens ir švelnaus ploviklio mišiniu. Venkite sąlyčio su aštriais daiktais, nes jie gali palikti įbrėžimus lakuotame paviršiuje.


"Visu Sled Base" - tai ergonomiška ir funkcionali kėdė, pasižyminti ilgaamžiškumu ir daugeliui atpažįstamu profiliu. Lenkta mediena suteikia kėdei charakteringą išvaizdą ir papildo ją natūraliomis linijomis ir raštais. Ši kėdė yra idealus pasirinkimas tiek privačių,  tiek ir visuomeninių interjerų erdvėse. "Visu Wood Base" kėdės pasižymi įvairių spalvų variacijomis bei gali būti pagaminamos su itin kokybiškos, daniškos "Kvadrat" tekstilės apmušalais. Dėl didelės spalvų ir medžiagų įvairovės nesunku atrasti labiausiai tinkančią interjere. 

Dizaineris Mika Tolvanen apie savo kūrinį : "Turėjau užduotį sukurti asmeninę, visuomet aktualios kėdės iš medžio faneros, interpretaciją. Norėjau, jog mano kėdė netaptų įkyri ir tuo pačiu būtų nepavaldi laikui - tai gerai pažįstamos, tačiau nenuobodžios, funkcionalios ir ergonomiškos savybės. Šių, vizualiai susijusių kėdžių, tačiau tuo pačiu turinčių savitų skirtumų, projektavimas tapo interaktyviu ir nuodugniu procesu, trukusiu beveik du metus. Pabaigoje visko, manau, jog kiekviena detalė yra būtent ten, kur ir turėtų būti". 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

« »

Kėdės:

« »