Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Kėdė "Fiber Swivel Base", dengta audiniu, juoda

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Iskos - Berlin
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę
Dizaino apdovanojimai
 

Medžiagiškumas

Sėdimoji dalis :25% medžio pluoštas, 70% polipropilenas, 
5% dažytas polipropilenas.
Apmušalas - "Kvadrat" tekstilė.
Kojos - milteliniu būdu dengtas plienas.

Spalva

Juoda ("Kvadrat" - Remix 183)

Matmenys

Sėdimosios dalies:
aukštis 46 cm, gylis 40 cm, plotis 42 cm.

Porankių:
aukštis 68 cm, 
gylis 27 cm.

Bendras:
aukštis 76,5 cm, plotis 
51 cm, gylis 58 cm.

Pastabos

Priežiūra priklauso nuo audinio tipo ir yra nurodyta atskirose „Kvadrat“ tekstilės instrukcijose.

“Fiber Chair” – tai kėdė, sukurta dizainerių Iskos Berlin, siekiant išlaikyti balansą tarp maksimalaus komforto ir minimalaus užimamo baldo ploto. Du su puse metų – tai laikas, kuomet dizainerių komanda po ilgų ieškojimų bei tobulinimų pagaliau pristatė naują, patogią ir natūralumo kupiną “Fiber” kėdę. Vienas iš dizainerių pagrindinių tikslų buvo sukurti originalios formos baldą, naudojant naujoviškas medžiagas, tokias kaip plastiko ir medžio mišinys. Dizainerių komandos ypatingu siekiu tapo atskleisti medžio grožį, tam, kad sukurtų estetišką ir natūralų kėdės paviršių.

Kėdė pagaminta naudojant naujovišką bio kompozitinę medžiagą, kurios 25% sudaro medžio pluoštas, 70% - aukštos kokybės perdirbtas ir netoksiškas aplinkai polipropilenas ir 5% - dažytas polipropilenas. Žiūrint iš toli, kėdės sėdimoji dalis atrodo pagaminta tartum iš įprasto, glotnaus plastiko, tačiau pasižiūrėjus iš arti - matomi maži medinio pluošto gabalėliai, kurie suteikia kėdei visiškai naują charakterį. Kiekviena "Fiber" kėdė yra unikali ir turi savo išskirtinį identitetą. Taip nutinka dėl medienos, iš kurios gaminamos kėdės, savybių. Net jei pušies mediena yra iš tos pačios Švedijos vietovės – jos paviršiaus struktūra ir spalvinė gama gali nežymiai skirtis kiekviename medienos vienete, nes netgi 500 metrų tarp medžių padaro didelę įtaką medienos skirtumams.

Keturios skirtingos „Fiber“ kėdžių kojų variacijos bei didelis sėdimosios dalies medžiagiškumo ir spalvų pasirinkimas sudaro gausią  šių kėdžių „šeimą“, taip užtikrinant idealios, Jūsų norimos, kėdės suradimo galimybę. „Fiber“ kėdės subtiliai dera ir tampa išskirtinio dizaino detalėmis tiek namų erdvėje,  tiek biurų ar visuomeniniuose interjeruose.


SUSIJUSIOS PREKĖS:

Kėdės:

« »