Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Kėdė "Fiber Side Tube Base", juoda

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Iskos - Berlin
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę
Dizaino apdovanojimai
 

Medžiagiškumas

Sėdimoji dalis - 25% medžio pluoštas, 70% polipropilenas, 5% dažytas polipropilenas.
Kojos - milteliniu būdu dažytas plienas

Spalva

Juoda

Matmenys

Aukštis 77 cm, sėdimosios dalies aukštis 46 cm, plotis 41 cm, gylis 53 cm

Pastabos

Priežiūra: pašalinti neriebias dėmes galima su minkštu, pūkelių nepaliekančiu audiniu arba kempine, suvilgyta šiltu ir švariu vandeniu. Reikalui esant, ant sušlapintos kempinės galima užpilti šiek tiek indų ploviklio arba naudoti muiluotą kempinę, tačiau vėliau būtina paviršių iš naujo nuvalyti tik vandeniu sušlapinta, švaria kempine ar audinio skiaute.


“Fiber Chair” – tai kėdė, sukurta dizainerių Iskos Berlin, siekiant išlaikyti balansą tarp maksimalaus komforto ir minimalaus užimamo baldo ploto. Du su puse metų – tai laikas, kuomet dizainerių komanda po ilgų ieškojimų bei tobulinimų pagaliau pristatė naują, patogią ir natūralumo kupiną “Fiber” kėdę. Vienas iš dizainerių pagrindinių tikslų buvo sukurti originalios formos baldą, naudojant naujoviškas medžiagas, tokias kaip plastiko ir medžio mišinys. Dizainerių komandos ypatingu siekiu tapo atskleisti medžio grožį, tam, kad sukurtų estetišką ir natūralų kėdės paviršių.

Kėdė pagaminta naudojant naujovišką bio kompozitinę medžiagą, kurios 25% sudaro medžio pluoštas, 70% - aukštos kokybės perdirbtas ir netoksiškas aplinkai polipropilenas ir 5% - dažytas polipropilenas. Žiūrint iš toli, kėdės sėdimoji dalis atrodo pagaminta tartum iš įprasto, glotnaus plastiko, tačiau pasižiūrėjus iš arti - matomi maži medinio pluošto gabalėliai, kurie suteikia kėdei visiškai naują charakterį. Kiekviena "Fiber" kėdė yra unikali ir turi savo išskirtinį identitetą. Taip nutinka dėl medienos, iš kurios gaminamos kėdės, savybių. Net jei pušies mediena yra iš tos pačios Švedijos vietovės – jos paviršiaus struktūra ir spalvinė gama gali nežymiai skirtis kiekviename medienos vienete, nes netgi 500 metrų tarp medžių padaro didelę įtaką medienos skirtumams.

Keturios skirtingos „Fiber“ kėdžių kojų variacijos bei didelis sėdimosios dalies medžiagiškumo ir spalvų pasirinkimas sudaro gausią  šių kėdžių „šeimą“, taip užtikrinant idealios, Jūsų norimos, kėdės suradimo galimybę. „Fiber“ kėdės subtiliai dera ir tampa išskirtinio dizaino detalėmis tiek namų erdvėje,  tiek biurų ar visuomeniniuose interjeruose

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »