Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Fotelis "Godot", mėlynas

Gamintojas: Menu Dizaineris: Iskos - Berlin
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Daniškos "Kvadrat" testilės apmušalai, poliuretano putų minkštosios baldo dalys, milteliniu būdu dažytos plieno kojos, faneros karkasas

Spalva

Mėlyna / Kvadrat - Gaja C2C, 66061

Matmenys

Aukštis 70 cm, ilgis 82,5 cm, gylis 82,5 cm

Pastabos

Galimi ir kitų spalvų "Kvadrat" tekstilės apmušalai


"Godot" sofų serija - tai patogi ir ypatinga kolekcija, susidedanti iš dvivietės, trivietės sofos bei fotelio. Šių sofų dydžiai yra suprojektuoti taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą sėdimosioms žmogaus pozicijoms - neribojant judesių ir su galimybe patogiai ištiesti kojas. Malonus apmušalo paviršius tiesiog kviečia prisėsti ir tuo pačiu sukuria kontrastą tarp paprastų geometrinių baldo formų. Galima teigti, jog baldo vidus sukurtas ant jo prisėdusiems, o eksterjeras - kambario grožiui.

Vertikalūs ir stačiakampiai "Godot" sofų serijos paviršiai suteikia galimybę lengvai derinti baldus tarpusavyje bei pozicionuoti juos kambaryje netoli sienų arba centrinėje kambario dalyje, taip pat sustatyti baldus vieną šalia kito arba suglausti juos nugarelėmis. Dėl šių galimybių "Godot" sofų kolekcija puikiai tinka tiek namų interjerams, tiek ir visuomeninėms erdvėms.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »