Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Baro kėdė "Visu", 75 cm, pilka

Gamintojas: Muuto Dizaineris: Mika Tolvanen
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas


Lakuoto uosio fanera, uosio lukšto sėdimoji dalis, lakuotas plienas

Spalva

Pilka

Matmenys

Kėdės bendras aukštis 88,5 cm , plotis 42,7 cm, gylis 42,3 cm . Sėdimosios dalies aukštis 75 cm .

 Pastaba

Priežiūra : reguliariai valyti naudojant sudrėkintą, švarią šluostę. Dėmes pašalinsite šluostę sudrėkinus vandens ir švelnaus ploviklio mišiniu. Venkite sąlyčio su aštriais daiktais, nes jie gali palikti įbrėžimus lakuotame paviršiuje.


Baro kėdė "Visu" - tai ergonomiška ir funkcionali kėdė, pasižyminti ilgaamžiškumu ir daugeliui atpažįstamu profiliu. Lenkta mediena suteikia kėdei charakteringą išvaizdą ir papildo ją natūraliomis linijomis ir raštais. Ši kėdė yra idealus pasirinkimas tiek privačių,  tiek ir visuomeninių interjerų erdvėse. "Visu" kėdės pasižymi įvairių spalvų variacijomis bei gali būti pagaminamos su natūralios "Como Leather" odos apmušalais. Dėl didelės spalvų įvairovės nesunku atrasti labiausiai tinkančią interjere. 

Dizaineris Mika Tolvanen apie savo kūrinį : "Turėjau užduotį sukurti asmeninę, visuomet aktualios kėdės iš medžio faneros, interpretaciją. Norėjau, jog mano kėdė netaptų įkyri ir tuo pačiu būtų nepavaldi laikui - tai gerai pažįstamos, tačiau nenuobodžios, funkcionalios ir ergonomiškos savybės. Šių, vizualiai susijusių kėdžių, tačiau tuo pačiu turinčių savitų skirtumų, projektavimas tapo interaktyviu ir nuodugniu procesu, trukusiu beveik du metus. Pabaigoje visko, manau, jog kiekviena detalė yra būtent ten, kur ir turėtų būti". 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

« »

Interjerui:

« »