Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Apvalus stalas "Snaregade", 120 cm, juodas

Gamintojas: Menu Dizaineris: Norm
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Beizuota ąžuolo faneruotė, milteliniu būdu dažytas plienas.

Spalva

Juoda

Matmenys

Skersmuo 120 cm, aukštis 73 cm.


Apvalus stalas „Snaregade“ – tai tamsinto ąžuolo faneruotės ir milteliniu būdu dažyto plieno stalas, kuris gali būti įvairių formų : kvadratinis, apvalus ar ovalus. Dėl šių pasirinkimo variacijų, stalą lengva pritaikyti bet kokioje erdvėje.

Menu dizaino kompanijos stalas „Snaregade“  tampa tiek patogiu valgomojo, tiek ir puikiu biuro ar konferencijų kambario stalu. Šio baldo išskirtinumas – tai delikati, grafinė stalo dizaino išraiška, kuri ypač gerai atskleidžiama pasitelkiant milteliniu būdu dengtą metalinį rėmą. Tačiau iš kur atsirado šis neįprastas stalo pavadinimas? „Snaregade“ – tai gatvė Kopenhagoje, kurioje stalą sukūrę dizaineriai Kasper Rønn ir Jonas Bjerre-Poulsen iš Norm Architects turi savo studiją.

Reikia paminėti, jog ne tik pavadinimas, bet ir šio baldo istorija - neįprasta ir netradicinė. Viskas prasidėjo tuomet, kai Norm Architects suprojektavo vieną “Snaregade” stalą specialiai Bjarne Hansenui, Menu dizaino kompanijos kūrybos direktoriui bei įkūrėjui. Stalas buvo skirtas Bjarne svetainės kambariui. Tačiau tuo pačiu metu du dizaineriai taip pat pasigamino dar kelis stalus į savo studiją. Nuo pat „Snaregade“ sukūrimo iki dabar, šie trys asmenys vis dar naudoja pirmuosius stalus, būtent todėl jie laikomi stalų prototipais. Po daugybės metų, per kuriuos Menu įkūrėjas ir dizaineriai atliko gausybę bandymų – bendru sutarimu buvo nuspręsta, kad kiekvienas žmogus turi naudotis šiuo ypatingu stalu.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Interjerui:

« »