Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

2019 metų paukštis 240x150 Vuono

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Oiva Toikka
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Spalvotas stiklas

Spalva

Pilkai melsvi atspalviai

Matmenys

240 mm x 150 mm

 

Nuo pirmojo skrydžio 1972 metais, ikoninę Oiva Toikka kolekciją kasmet papildo naujas „Iittala“ stiklo paukštis. Toks meno objektas apjungia turtingas stiklo gamybos tradicijas ir dizainerio bei meistrų komandos rankas. Kiekvienas paukštis yra pūstas Suomijos stiklo gamykloje ir yra unikali interjero dekoracija.

Paukščiai pučiami Nuutajärvi, daugiau kaip 200 metų skaičiuojančiame Suomijos kaimelyje. Kiekvieno paukščio gamyba reikalauja ne tik meninio artistiškumo, tačiau ir puikiai išdirbtos technikos. Kiekvienas paukštis unikalus, turintis jam būdingas spalvų variacijas. Kiekvienas kūrinėlis pasirašytas "O. Toikka" kaip autentiškumo įrodymas. Išleidžiant limituotą tam tikros kolekcijos kiekį, ant kiekvieno paukščio šalia prirašomas ir identifikacinis vieneto serijos numeris, ypatingai svarbus kolekcionieriams.

Už artištiškumą ir išradingą dizainą  tarptautiniu mastu pripažintas Oiva Toikka jau ne kartą buvo apdovanotas kaip išskirtinis menininkas. 

Dažnai pastebimas ir kainų diferenciavimas šiems meno kūriniams. Paukščių kaina koreliuoja tiesiogiai su paukščio sukūrimui skirtu laiku, su kiekiu skirtingo spalvoto stiklo ir darbo, skirto jo sukūrimui. Kiekviena darbo akimirka prideda vertę, taigi reikėtų pirmiausia žvelgti į paukščius būtent šiuo aspektu.

Interjerui:

« »