Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Taurės desertiniams gėrimams "Essence Plus", 260 ml, 2 vnt.

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Alfredo Häberli
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Bešvinis krištolas

Spalva

Skaidri

Matmenys

Talpa 260 ml

Pastabos Pakuotėje 2 vienetai. Galima plauti indaplovėje.

Geras vynas vainikuoja ypatingas akimirkas, o kokybiškos taurės suteikia vynui papildomo išskirtinumo. Alfredo Häberli suteikė klasikinėms „Essence“ taurėms naują išvaizdą. Pristatydamas atnaujintą 2013 m. „Essence“ kolekciją - „Essence Plus“ - dizaineris pateikia naują požiūrį į vyno taures – jų forma orientuota į vyno pobūdį, jo charakteristiką, nesilaikant ankstesnio skirstymo – vienos skirtos baltam, kitos raudonam vynui. „Essence“ taurių kūrybos pagrindinė idėja: „kuo mažiau skirtingų taurių“.

„Essence Plus“ dvasia – minimalizmas. Ją sudaro keturių rūšių taurės, priderintos prie vynų pagal jų aromatą ir skonį. 650 ml taurės labiau tinka stipriems, sodriems vynams, 410 ml - lengviems, jauniems vynams, nepaisant ar vynas raudonas, ar baltas. Lengvos taurės puikiai tinka putojančiam vynui ar šampanui. Kolekciją papildo grafinas.

Alfredo Häberli: „Essence Plus“ yra mano bandymas žengti vieną žingsnį pirmyn, padaryti taures labiau rafinuotas, pritaikytas tikriems vyno mėgėjams. Aš išlaikiau jų pirmtakių pagrindą, tačiau šį kartą rinkausi kiek moteriškesnes, apvalesnes stiklo formas. Vis tik norėjau išlaikyti savo požiūrį į vyno taures tokį, koks jis buvo prieš 10 metų – t.y. sukurti elegantiškas taures. Tikiuosi, kad mano darbas pavyko. Tikiu, kad taip“.SUSIJUSIOS PREKĖS:

Vyno mylėtojams:

« »