Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Stelton grafinas "Foster", 1 l , su kamščiu

Gamintojas: Stelton Dizaineris: Norman Foster
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 Medžiagiškumas

Nerūdijantis plienas

Spalva

Aukso/plieno


Matmenys

Aukštis 27 cm , skersmuo 10,5 cm, talpa 1 l

Norman Foster – didžiai pripažintas britų kilmės architektas, kurio darbai yra neatsiejama šiuolaikinės urbanistikos dalis. 1975 m. įkūręs architektų biurą, jis nepailstamai stebina be galo įtaigia, inovatyvia ir konceptualia architektūra. Šiandien, įkopęs jau į devintą dešimtį, Norman Foster vis dar išlieka aktyvus architektūros bei dizaino srityje ir kartu su suburta didžiule profesionalų komanda, Foster + Partners vardu tęsia nesibaigiančius įstabius projektus tiek architektūros, tiek ir dizaino srityse.
THE NORMAN FOSTER COLLECTION – aukščiausio kalibro kūrinys, vienijantis skulptūriškas formas, aptakią geometriją bei nepriekaištingą atlikimo kokybę. Kiekvienas serijos indas yra tikslus atsakas į specifinę pageidaujamą funkcija, o visumoje – darnus estetinis unisonas. Kaip sako pats kūrėjas Norman Foster: „Kreivės galia yra nuostabiai dviprasmiška ir visai nesvarbu ar ji apibūdina asmenį, pastatą, tiltą, panoramą ar laivą. Kiekviena didybė juk susideda iš smulkiausiųjų elementų, kuriuos mes galime liesti ir jausti, kurie ir tampa reikšminga mūsų kasdienio gyvenimo dalimi.“
FOSTER CARAFE WITH STOPPER – grafinas su integruotu stabdikliu, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Be galo rafinuotas, tačiau nepretenzingas dizainas papildys išskirtines Jūsų gyvenimo akimirkas bei suteiks estetinę prasmę mažiesiems gyvenimo ritualams.


SUSIJUSIOS PREKĖS:

Indai:

« »