Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Stelton filtrinis kavinukas "Theo", juodas

Gamintojas: Stelton Dizaineris: Francis Cayouette
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Dizaino apdovanojimas

Apdovanojimas

Medžiagiškumas

Molis, bambukas, silikonas

Spalva

Juoda matinė

 Matmenys

Ąsočio aukštis 18,5 cm, skersmuo 11 cm, filtro aukštis : 8,5 cm, skersmuo 14 cm. Kavinuko talpa 0.6 l. Svoris: 1 kg ( be pakuotės ).

 Pastaba

Naudojami 4 dydžio popieriniai filtrai. 

 

„Theo“ – tai molinis kavinukas su kavos filtru, kuris priklauso "Theo" Stelton linijai, laimėjusiai ypatingą, „IF“ dizaino apdovanojimą 2015 metais. Kavinukas su piltuvėliu pagamintas iš matinio juodo molio kartu taikant glazūros apdailą. Būtent todėl šis kavinukas, sukurtas dizainerio Francis Cayouette, tuo pat metu atrodo ir grubus, ir elegantiškas.


Stelton kavinuko piltuvėlis turi tik tris skyles kavos nutekėjimui – tai sąmoningai taikomas būdas pratęsti kavos gaminimo laiką, nes taikant šį metodą kavos aromatas atsiskleidžia geriausiai. Dėl silikoninės dangos, kuri tarnauja kaip šilumos izoliatorius, kavinukas tampa stilingu karšto gėrimo grafinu, kurį itin patogu naudoti. Tiesiog paimkite už silikonu dengtos dalies ir pilkite kvapnią bei garuojančią kavą į savo mėgstamą puodelį.


Norėdami išlaikyti kavą karštą – uždenkite kavinuką bambukiniu dangčiu. Tokiu būdu Jūsų paruošta kava išlaikys šilumą, o skirtingų medžiagų tarpusavio derinys suteiks žavesio Jūsų stalui.


 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Kavos/arbatos indai:

« »