Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Arbatos indų rinkinys "Warm", ąžuolas/baltas porcelianas

Gamintojas: Tonfisk Design Dizaineris: Brian Keaney
168.00 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Porcelianas, ąžuolas, nerūdijantis plienas

Spalva

Balta/medžio/metalo

Matmenys

Arbatinukas: talpa 0,6 l, aukštis 20 cm, skersmuo 9,5 cm; puodeliai: talpa 240 ml, aukštis 9,5 cm, skersmuo 8 cm; padėklas: 40 cm x 20 cm

Pastabos

Rinkinyje: arbatinukas su sieteliu, du puodeliai ir padėklas. Keramikinę indų dalį galima plauti indaplovėje. Medines dalis valyti su drėgna servetėle.


Arbatos indų rinkinys "Warm" - klasikinis skandinaviškas dizainas. Rinkinį sudaro 0,6 l talpos arbatinukas, 2 vnt. arbatos/kavos puodelių ir padėklas, šiltai papildantis rinkinio vientisumą.

"Warm" arbatinukas yra labai patogus ir funkcionalus, nors ir neturi standartinės rankenos. Metalinis arbatžolių sietelis, nepastebimai pakabintas ant indo viršutinės dalies, tobulai atlieka savo funkciją. Medinė "rankovė", ant kurios stovi arbatinis ir puodeliai, pakeičia apsauginį padėkliuką nuo karščio. Tai ideali dovana arbatos entuziastams ir skandinaviško, natūralaus dizaino mylėtojams.

"Warm" indų keramikinė dalis plaunama nuėmus medinę jų dalį. Keramikinė dalis gali būti plaunama indaplovėje, naudojama orkaitėje ar mikro bangų krosnelėje. Medinė indų dalis valoma drėgna servetėle. Medinė indų "rankovė" ir padėklas yra tvirti ir ilgalaikiai.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Kavos/arbatos indai:

« »