Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Gertuvė "EAU GOOD" , alyvuogių spalvos, su binchotano aktyviosios anglies filtru

Gamintojas: black+blum Dizaineris: Dan Black & Martin Blum
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Plastikas neturintis BPA, kamštinė medžiaga, nerūdijantis plienas, silikonas, Binchotano aktyvuota anglis 

Spalvos

Alyvuogių

Matmenys

Talpa 0,8 l, aukštis 24 cm, gylis 8,5 cm

Pastabos

Į pakuotę įeina 1 Binchotano aktyvuota anglis (naudojimo trukmė 6 mėnesiai). Plastikas neturintis BPA.


 

Binchotano aktyvioji anglis jau nuo 17 amžiaus naudojama Japonijoje vandeniui valyti, nes ji mažina chlorido kiekį, valo ir užtikrina neutral vandens PH. Binchotano anglies naudojimo terminas - 6 mėnesiai, po to ji gali būti perdirbta. Tuo ypač didžiuojasi Black+Bloom įkūrėjai Dan Black and Martin Black: „Pasaulyje daugiau kaip 22 milijardai plastikinių būtelių kasmet pasiekia savartynus. Mes norime paskatinti pirkėjus pirkti mažiau mineralinio vandens buteliuose, siūlydami jiems savo gertuves, kurios ne tik paskanina vandenį, bet ir tausoja aplinką“.

Kaip gaminama šį anglis? Iš pradžių tvariai auganti mediena nukertama ir suklojama į žemoje temperatūroje šylančią krosnį, po to, procesui siekiant pabaigą, temperatūra krosnyje pakeliama iki 1000 laipsnių, kad medis imtų raudonai žėrėti. Tada labai greitai anglys išimamos iš krosnies ir užpilamos specialių miltelių užpilu, kurio pagringinės dalys yra žemė, smėlis ir pelenai, todėl anglis tampa balšvos spalvos (štai iš kur atkeliavęs ir jos vardas „balta anglis“).

Kaip anglis veikia? Bichotano anglis yra neapsakomai porėta medžiaga. Vienas jos gramas turi paviršiaus plotą lygų net 500 m2 (apie vieną dešimtąją futbolo stadijono). Aktyvuota anglis yra dar žinoma dėl savo galimybės sugerti teršalus, o taip pat ir išlaisvinti mineralus, tokius kaip kalcis, geležis ar magnis, kurie ne tik pagerina vandens skonį, bet ir yra naudingi žmogaus organizmui.

Kaip ilgai ji veikia? Jie naudosite šią anglį su „Eu Good” ir pripildysite ją vieną kartą per dieną, anglies poveikis bus juntamas tris mėnesius. Tada jūs galite ją “perdirbti” 10 minučių pavirę ją verdančiame vandenyje ir išdžiovinę saulėje. Taip anglį galėsite naudoti dar tris mėnesius.

Kiti anglies panaudojimo būdai: po šešių naudojimo mėnesių anglį galite sutrinti ir ja apibarstyti augalus, nes anglyje bus prisikaupę daug augalams naudingų, bet žmogui nereikalingų medžiagų; kadangi ji labia porėta, gali būti naudojama, kaip deodoruojanti medžiaga šalia kačių kraiko dėžučių ar kitose vietose, taip pat ji neautrolizuoja elektromagnetinius laukus, skleidžiamus elektronikos prietaisų (pvz. kompiuterio) ir kuria neigiamos jonus.

Naudojimas ir priežiūra: naudokite tik čiaupo vandenį, jos nereikia perplauti, nes ji jau paruošta naudojimui. Taip pat neplaukite jos jokiais plovikliais ar muilu, nenaudokite aromatizuotiems gėrimams ar sultims, prieš plaunant gertuvę anglį išimkite, norėdami anglį išvalyti pavirinkite ar tiesiog pamerkite į verdantį vandenį. Būtina žinoti, kad 48 valandas su anglimi kontaktavęs vanduo negali būti geriamas. Jei gertuvėje liktų anglies nuosėdų, neskubėkite jų išplauti – jos nebus kenksmingos, o kaip tik priešingai. Aktyvuotos anglies kapsulėmis gydomi virškinimo sutrikimai.

Į pakuotę įeina 1 Binchotano aktyvuota anglis (naudojimo trukmė 6 mėnesiai)


SUSIJUSIOS PREKĖS:

Gertuvės:

« »