Bjørn Wiinblad (1918–2006 m.) – danų dailininkas, gyvenęs ir kūręs Kopenhagoje. Mokslus Bjørn pabaigė Karališkojoje Kopenhagos menų akademijoje ir įgijo keramiko, tapytojo bei plakatų dizainerio specialybes.

Entuziastingas, mėgstantis kompaniją ir linksmybes, Wiinblad išsiskyrė ne tik kaip asmenybė, bet ir kaip menininkas. Jo stiliui būdingos plastiškos linijos, spalvos bei animuoti žmonių portretai nė iš tolo nepriminė santūrios skandinaviškos stilistikos, todėl nenuostabu, kad gimtojoje Danijoje jis buvo nemažai kritikuotas ir ilgą laiką nesuprastas. 1957 m. Bjørn Wiinblad įsidarbino garsioje vokiečių porceliano gamybos kompanijoje Rosenthal, jo darbai palaipsniui tapo plačiai žinomi visame pasaulyje bei pagaliau pripažinti ir namuose.

1985 m. Wiinblad Niujorke gavo Metų žmogaus apdovanojimą, o jo kūryba papildė žinomiausių muziejų ekspozicijas.

BJØRN WIINBLAD – ROSENDAHL DESIGN GROUP dalis. 2014 metais ROSENDAHL DESIGN GROUP, prikėlė šio unikalaus menininko kūrybą bei išleido prekės ženklą BJØRN WIINBLAD 2.0. Su nauju gyvybės impulsu atgimę Bjørn Wiinblad piešiniai ir toliau alsuoja užkrečiamu kūrybingumu bei primena, jog yra svarbi kultūrinio Danijos paveldo dalis.

Dovanų kortelės
Dovanų kortelės