Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Raudonoji lapė 420x145 mm

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Klaus Haapaniemi
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Stiklas

Spalva

Rusva

Matmenys

Aukštis 145 mm , plotis 420 mm

Pastabos Plauti tik rankomis.
 
Naujosios Vulpes lapės – išskirtiniai šiuolaikinio stiklo meno objektai, sukurti tarptautinio pripažinimo sulaukusio menininko Klaus Haapaniemi, kurio kūriniai yra dievinami, dėl nuostabių vaizduotės pasaulių, į mistinius elementus susijungiančių gamtą, pasakas ir fantaziją. Glaudus dizainerio bendradarbiavimas su kvalifikuotų „iittala“ stiklo meistrų komanda išsivystė į naują kolekciją, paremtą detaliais menininko brėžiniais.

„iittala“ meistrams pavyko įgyvendinti šią sudėtingą užduotį ir sukurti pūsto stiklo Vulpes objektus. Lapės yra pagamintos derinant sudėtingus, reikalaujančius didžiausio tikslumo, karšto ir šalto darbo metodus. Menininko vizija, patyrimo reikalaujančios technikos ir aukščiausios klasės meistrai suteikė lapiukams unikalių Haapaniemi viziją tiksliai atitinkančių bruožų ir savybių.
Klauss Haapaniemi lapė – tai intriguojantis motyvas, jungiantis su mitologija. Lapės yra gaubiamos tam tikros paslapties, nors tuo pačiu jos yra įprasti gyvūnai. Pasakose lapės dažnai vaizduojamos, kaip apsukrios, savo intelektu priešus pergudraujančios veikėjos, primenančios mums apie nepriklausomo mąstymo svarbą.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Įkurtuvių dovanos:

« »