Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Paukštis Anna 245x245 mm

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Oiva Toikka
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Spalvotas stiklas

Spalva

Gelsva

Matmenys

245 mm x 245 mm

Ypatingai mylimą Toikka kolekciją papildė visiškai naujo tipo paukščiai Anna ir Mari. Kupolo forma leidžia įdėti vieną paukštį į kitą. Didžioji paukštė Anna gali paslėpti mažąją Mari savo plunksnose. Atskirai, šios paukštės individualios asmenybės. 

Tuščiaviduris kupolo formos kūnas – naujoji Toikka paukščių interpretacija. Didysis paukštis gali suteikti prieglobstį mažajam, tačiau atskirai paukščiai gali būti naudojami ir vertingų brangenybių saugojimui. Kruopčiai ir apgalvotai parinktos paukščių spalvos – švelnios ir subtilios geltonos spalvos Mari įgauna dar kitokių atspalvių, kai meiliai priglaudžiama Annos, apgaubiančios jauniklį vario rudumo miglomis.

Paukščiai pučiami Nuutajärvi, daugiau kaip 200 metų skaičiuojančiame Suomijos kaimelyje. Kiekvieno paukščio gamyba reikalauja ne tik meninio artistiškumo, tačiau ir puikiai išdirbtos technikos. Kiekvienas paukštis unikalus, turintis jam būdingas spalvų variacijas. Kiekvienas kūrinėlis pasirašytas "O. Toikka" kaip autentiškumo įrodymas. Išleidžiant limituotą tam tikros kolekcijos kiekį, ant kiekvieno paukščio šalia prirašomas ir identifikacinis vieneto serijos numeris, ypatingai svarbus kolekcionieriams.

Dovanos Mamai:

« »