Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Dubuo "Varpu", 0,68 l

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Alfredo Häberli
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

 

Medžiagiškumas 

Vitro porcelianas

Spalva

Balta

Matmenys

Talpa 0,68 L

Pastabos Saugu plauti indaplovėje, naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, šaldiklyje.


Surinkę šešis jaunus suomių dizainerius, prekės ženklas "Iittala" sukūrė kolekciją, kuri ne tik gerbia bei reprezentuoja amatus ir maisto ritualus, bet ir šiuolaikines žmonių vertybes. „Sarjaton“ yra inovatyvaus dizaino rezultatas, kurį įkvėpė sąmoningas suomių gyvenimo būdas. Kolekciją sudaro 26 atskiros dalys, pagamintos iš stiklo, porceliano, uosio medienos bei tekstilės. Natūralūs, prislopinti perlų pilkumo, balkšvi, pastelinės rausvos, molio rudumo ir rūdžių raudonio tonai sudaro spalvinį pagrindą tekstūrų bei paviršių dizainui.

Vienas iš "Sarjaton" indų kolekcijos raštų yra sukurtas Lotta Olsson, kurį iliustratorė pavadino “Varpu” (iš suomių kalbos - "šakelė"). Švedų iliustratorė jaučia glaudų ryšį su gamta, tad jos iliustracijos yra įkvėptos Suomijos miškų. Ji pasirinko atvaizduoti minimalias šakeles ir gėles, nes šios detalės reprezentuoja suomių gamtos įvairovę. Melsvi “Varpu” atspalviai atspindi Arkties taigą, o žemiški tonai nusako šiaurietišką gamtą bei tradicijas. Šarmingas dizainas nuspalvina stalą miško pasakomis.

Prekės ženklas "Iittala" su pasididžiavimu pristato „Sarjaton“ kolekciją. „Sarjaton“ – tai moderni suomių tradicijų interpretacija. Pats žodis, reiškiantis „be serijos“ pasirinktas neatsitiktinai – tai paskiri indų dizainai, kurie dera vieni su kitais, leidžia sukurti įvairiausias individualias kombinacijas, tinkančias kiekvienai progai, o ir vieni atrodo įspūdingai. Švelnūs kontūrai bei išskirtinis kolekcijos dekoras leidžia į nūdienos maisto kultūrą pažiūrėti iš įvairių aspektų.

Dovanos Mamai:

« »