Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Paukštis Waiter 140x220 mm

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Oiva Toikka
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Spalvotas stiklas

Spalva

Juoda, balta

Matmenys

140 mm x 220 mm

 

Šie puikūs stiklo paukščiai yra individualiai pūsto stiklo kūriniai. Kaip ir natūralūs paukščiai, stiklo paukščiukai yra unikalios asmenybės, su savo skirtumais, būdingais tik tai paukščių rūšiai. Šiuo metu „iittala“ paukščių kolekciją sudaro daugiau kaip 400 unikalių paukščiukų. Mažoji žuvėdra buvo pradėta gaminti dar 2005 m. iš raudono stiklo, o 2014 metais jos spalva pakeista į spanguolių raudoną.

Paukščiai pučiami Nuutajärvi, daugiau kaip 200 metų skaičiuojančiame Suomijos kaimelyje. Kiekvieno paukščio gamyba reikalauja ne tik meninio artistiškumo, tačiau ir puikiai išdirbtos technikos. Kiekvienas paukštis unikalus, turintis jam būdingas spalvų variacijas. Kiekvienas kūrinėlis pasirašytas "O. Toikka" kaip autentiškumo įrodymas. Išleidžiant limituotą tam tikros kolekcijos kiekį, ant kiekvieno paukščio šalia prirašomas ir identifikacinis vieneto serijos numeris, ypatingai svarbus kolekcionieriams.

Už artištiškumą ir išradingą dizainą  tarptautiniu mastu pripažintas Oiva Toikka jau ne kartą buvo apdovanotas kaip išskirtinis menininkas. 
Dažnai pastebimas ir kainų diferenciavimas šiems meno kūriniams. Paukščių kaina koreliuoja tiesiogiai su paukščio sukūrimui skirtu laiku, su kiekiu skirtingo spalvoto stiklo ir darbo, skirto jo sukūrimui. Kiekviena darbo akimirka prideda vertę, taigi reikėtų pirmiausia žvelgti į paukščius būtent šiuo aspektu.

Dovanos Jiems:

« »