Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Derliaus paukštis 248x155 mm

Gamintojas: Iittala Dizaineris: Oiva Toikka
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 2 mėn. Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Spalvotas stiklas

Spalva

Melsvi ir oranžiniai atspalviai

Matmenys

248 mm x 155 mm

 

Šie žavūs stiklo paukščiai yra individualiai pūsto stiklo kūriniai. Kasmet nuo 1972 m. šią kolekciją papildo naujas narys. 2016 metų paukštis – Derliaus paukštis – įkvėptas rudenėjančių javų laukų. Dvispalvis Derliaus paukštis yra didysis populiariųjų vienspalvių Oiva Toikka paukštukų brolis. Bazinė paukščio spalva – balta opalo, kuri padengta permatoma šviesiai ruda spalva. Skaidri paukščio galva įrėminta blizgiu snapu ir plunksnų žiedu aplink kaklą. Tai paukštis skirtas 2016 metams.

Paukščiai pučiami Nuutajärvi, daugiau kaip 200 metų skaičiuojančiame Suomijos kaimelyje. Kiekvieno paukščio gamyba reikalauja ne tik meninio artistiškumo, tačiau ir puikiai išdirbtos technikos. Kiekvienas paukštis unikalus, turintis jam būdingas spalvų variacijas. Kiekvienas kūrinėlis pasirašytas "O. Toikka" kaip autentiškumo įrodymas. Išleidžiant limituotą tam tikros kolekcijos kiekį, ant kiekvieno paukščio šalia prirašomas ir identifikacinis vieneto serijos numeris, ypatingai svarbus kolekcionieriams.

Už artištiškumą ir išradingą dizainą  tarptautiniu mastu pripažintas Oiva Toikka jau ne kartą buvo apdovanotas kaip išskirtinis menininkas. 
Dažnai pastebimas ir kainų diferenciavimas šiems meno kūriniams. Paukščių kaina koreliuoja tiesiogiai su paukščio sukūrimui skirtu laiku, su kiekiu skirtingo spalvoto stiklo ir darbo, skirto jo sukūrimui. Kiekviena darbo akimirka prideda vertę, taigi reikėtų pirmiausia žvelgti į paukščius būtent šiuo aspektu.

Dovanos:

« »