Steve McGugan

Dizaineris Steve‘as McGuganas gyvena Danijoje nuo 1982 m. Jis gimė 1960 m. Kanadoje, užaugo Jungtinėse Amerikos Valstijose, studijavo „Art Center“ dizaino koledže Pasadenoje, Kalifornijoje, trejus metus dirbo interjero dizaineriu bendrovėje „Bang & Olufsen“ Danijoje, vėliau trejus metus – dizainerio asistentu bendrovėje „David Lewis Industrial Design“, o 1988 m. Kopenhagoje įkūrė savo pramoninio dizaino studiją.

Šiandien Steve‘as McGuganas kuria produktus įvairioms Danijos ir užsienio bendrovėms, kurios specializuojasi medicinos, elektronikos, telekomunikacijų, taip pat vartojimo prekių dizaino srityje. Jo produktai – iš labai skirtingų sričių ir skirti įvairiems vartotojams, tačiau juos visus sieja paprasto ir funkcionalaus dizaino stilistika.

Steve‘as McGuganas buvo apdovanotas įvairiais dizaino apdovanojimais: Danijos dizaino apdovanojimu, G prizu iš Japonijos, „IF“ dizaino apdovanojimą ir „Red Dot“ dizaino apdovanojimą. Kai kurie jo sukurti produktai įtraukti į „MoMa“ muziejaus dizaino kolekciją ir eksponuojami šiame muziejuje, taip pat ir Nacionaliniame Cooper Hewitt muziejuje Niujorke.


KŪRINIAI: