Mikko Kärkkäinen

Suomių dizaineris Mikko Kärkkäinenas yra dizaino įmonės „Tunto Design“ steigėjas ir vyriausias dizaineris. Kadangi jis turi ir medžio dailidės specialybę, puikiai žino, ką galima padaryti, o kas techniškai neįmanoma. Jis turi reikiamą techninę kvalifikaciją, todėl viską projektuoja pats – jam niekas nepataria ir nesako, ką daryti. Tad ir visi produktai yra jo paties kūriniai.

„Tunto Design“ („tunto“ suomiškai – „jausti“) garsėja aukšta kokybe, drąsiu dizainu ir novatoriškumu. Įmonė siekia aukščiausios kokybės visose savo veiklos srityse, o kurdama produktus bei jų pakuotes stengiasi išlaikyti ekologišką požiūrį. Visi bendrovės produktai yra rankų darbo, su meile iš geriausių žaliavų pagaminti bedrovės dirbtuvėse. „Tunto Design“ išskirtinumas yra medis.

Žymiausi Mikko Kärkkäineno sukurti produktai yra įspūdingi LED mediniai šviestuvai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, tarp kurių yra ir „Red Dot“ apdovanojimas 2009 m., ir „Good Design“ apdovanojimas 2010 m. Modernūs LED šviestuvai kūrybiškai susieja šiuolaikines technologijas, medžio faktūrą ir paprastas, lakoniškas linijas. Paslėptas lietimui jautrus jungiklis leidžia pajusti šių unikalių produktų medžiagos tekstūrą ir apdailos kokybę.

 KŪRINIAI: