Leon Ransmeier

Leon Ransmeier niujorkietis, gimęs 1979 m. Mokslus baigė Rodailendo dizaino mokykloje ir nors įstojęs turėjo tikslą tapti architektu, studijuodamas susižavėjo industrinio dizaino istorija tad nusprendė pasukti kita kryptimi. 2005 m. Leon įkūrė savo vardo industrinio dizaino praktiką Žemesniajame Manhatene, Niujorke.
Dizaineris išsisikiria savita gyvenimo filosofija, kuri persismelkia ir jo kūryboje: „Jei žmogus negali mėgautis detalėmis, jis niekada neras pasitenkinimo ir visuma“, sako Leon.  Kurdamas kasdienio naudojimo objektus, jis gilinasi į kiekvieną detalę, o ypač žmogaus kūno bei daikto, kuris bus to kūno naudojamas, sąveiką. Dizaineriui svarbu atrasti sąlyčio taškus bei ieisoginį ryšį tarp jo kūriamų objektų bei žmogaus kūno. „Šis ryšys būtinas mano kūrybos procese. Be jo aš jaučiuosi it aklas“.  
Leon Ransmeier vardas skamba šalia tokių grandų kaip Herman Miller, HAY, Wright21 ir kt. Jo darbai buvo eksponuoti Sanfrancisko modernaus meno muziejuje, taip pat Dizaino trienalėje Cooper-Hewitt nacioanliniame dizaino muziejuje Niujorke.