Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Dekoracija "The Hedonist" H 22 cm

Gamintojas: Kähler Dizaineris: Malene Bjelke
74.95 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Keramika

Spalva

Balta 

Matmenys

Aukštis 22 cm , plotis 10.5 cm gylis 10.5 cm

Pastabos Valyti drėgna šluoste.
 

Istoriškai Kähler gaminių sprektre nedidelės figūrėlės visuomet užėmė specialią vietą. Garsiausi danų menininkai savo kūrybą patikėdavo į Kähler meistrų rankas, serijinės gamybos pagalba mažinančių atskirtį tarp meno ir žmogaus. 2018 m. Kähler pakvietė danų skulptorę Malene Bjelke prisidėti prie šios gražios tradicijos ir sukurti specialią statulėlių kolekciją. Taip gimė penkis asmenybės bruožus įkūnijanti serija CHARACTERS.

Įtaigi Malene lipdimo maniera komunikuoja apie primaprades žmogaus savybes. Kurdama intriguojantį ir dinamišką personažą, autorė specialiai palieka nemažai erdvės klaidos egzistavimui: netobula, žmogiška skulptūros prigimtis leidžia akimirksniu asocijuoti su mažuoju žmogučiu.

THE HEDONIST (anglų k. – hedonistas) figūrėlė – tai priminimas sau ar mūsų artimiesiems, kaip svarbu mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais džiaugsmais. Kad ir kokie išbandymai mus užklumpa – ryt nušvis nauja diena, o su ja – ir nauja viltis. Organiška, šiek tiek užsisvajojusio žmogaus figūra įtaigiai simbolizuoja nerūpestingą, lengvą požiūrį į kasdienos išūkius.  

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

DOVANOS:

« »