Jūsų užsakomas kiekis viršina sandėlio likutį. Pristatymo laikas nežinomas.

Dekoracija "The Dreamer" H 21.5 cm

Gamintojas: Kähler Dizaineris: Malene Bjelke
74.95 €
Kiekis:
Pristatymo laikas: 1 - 4 d. dienos.
Galime supakuoti kaip dovaną!
Pasiteirauti apie prekę

Medžiagiškumas

Keramika

Spalva

Balta 

Matmenys

Aukštis 21.5 cm , plotis 7 cm gylis 9.5 cm

Pastabos Valyti drėgna šluoste.
 

Istoriškai Kähler gaminių sprektre nedidelės figūrėlės visuomet užėmė specialią vietą. Garsiausi danų menininkai savo kūrybą patikėdavo į Kähler meistrų rankas, serijinės gamybos pagalba mažinančių atskirtį tarp meno ir žmogaus. 2018 m. Kähler pakvietė danų skulptorę Malene Bjelke prisidėti prie šios gražios tradicijos ir sukurti specialią statulėlių kolekciją. Taip gimė penkis asmenybės bruožus įkūnijanti serija CHARACTERS.

Įtaigi Malene lipdimo maniera komunikuoja apie primaprades žmogaus savybes. Kurdama intriguojantį ir dinamišką personažą, autorė specialiai palieka nemažai erdvės klaidos egzistavimui: netobula, žmogiška skulptūros prigimtis leidžia akimirksniu asocijuoti su mažuoju žmogučiu.

Didelis ar mažas svajotojas gyvena kiekvieno iš mūsų širdyse. THE DREAMER (anglų k. – svajotojas) – subtiliai primena neišduoti savo svajonių, puoselėti ir auginti jas tol, kol sustiprėjusios jos pajėgs tapti realybe. Nuosaiki sėdinčio žmogaus figūra simbolizuoja kantrybę bei įtaigumą keliaujant savojo tikslo link. 

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

DOVANOS:

« »