FILTRUOTI PAGAL:
LITTLE NOBODY vaikiška kėdė
Dizaino komandos Komplot ir HAY, 2007-ais pristatyta kėdutė Little Nobody tapo pramoninio dizaino sensacija – iš 100% perdirbto plastiko veltinio vientisa forma išlieta kėdė, pasižyminti ir sudėjimo viena ant kitos galimybe, iki šiol niekad nebuvo pagaminta. Nobody yra komfortiška ir įvairiapusiška - jokios aštrių kampų ar iškritusių detalių grėsmės. Tvirta, nors ir nedaug sverianti kėdė turi papildomų privalumų – ji nekels triukšmo ir nebraižys paviršiaus, jei kėdutė bus stumiama grindimis. Nedidelio svorio ir apgalvoto dizaino dėka, ją lengva kilstelti ir perkelti į kitą vietą. Kėdutė puikiai tinka smalsiems vaikams, kurie linkę sugalvoti baldams įvairių pritaikymo iššūkių.
HAY

155,00 €
SERIES 7 vaikiška kėdė
Spalva: melsva
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. SERIES 7 vaikiška kėdė – sumažinta originalios kėdės versija, sukurta išskirtinai vaikams. Subtili melsva spalva nuostabus pasirinkimas žaismingoje vaikų kambario erdvėje. Juk dizainas ne tik suaugusiems!
FRITZ HANSEN

286,00 €
SERIES 7 vaikiška kėdė
Spalva: rausva
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. SERIES 7 vaikiška kėdė – sumažinta originalios kėdės versija, sukurta išskirtinai vaikams. Švelni rausva spalva šiam dizainui suteikia žaismingumo bei padeda suskambėti vaikų kambario interjere. 
FRITZ HANSEN

286,00 €
SERIES 7 vaikiška kėdė
Spalva: juoda
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. SERIES 7 vaikiška kėdė – sumažinta originalios kėdės versija, sukurta išskirtinai vaikams. Išraiškinga juoda spalva šiai kėdei dovanoja rimtą ir elegantišką charakterį.  
FRITZ HANSEN

286,00 €
SERIES 7 paaukštinta vaikiška kėdė
Spalva: ąžuolo
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. Įgimtas vaikų troškimas mėgdžioti suaaugusiuosius lemia jų vystymąsi ir tobulėjimą, todėl FRITZ HANSEN adaptavo ikoninės kėdės dizainą ir sukūrė SERIES 7 paaukštintą vaikišką kėdę. Ši kiek paaukštinta versija leidžia vaikams patogiai įsitaisyti prie pietų stalo bei jaustis lygiaverte šeimos dalimi. Jaukus ąžuolo ir chromo spalvinis duetas alsuoja jaukumu bei neįpareigojančiu charakteriu. 
FRITZ HANSEN

328,00 €
SERIES 7 paaukštinta vaikiška kėdė
Spalva: juoda
SERIES 7 kėdę 1955 metais sukūrė Arne Jacobsen. Ši revoliucinė kėdė iš esmės pakeitė danų ir skandinaviškojo dizaino istoriją bei tapo viena iš populiariausių Jacobsen sukurtų kėdžių. Vien 1955 metais buvo parduota daugiau nei 5 milijonai kėdės vienetų, todėl nenuostabu, jog SERIES 7 sutinkama ne tik namų, ofisų, viešbučių interjeruose, bet atpažįstama ir kino ekranuose, televizijos studijose. Itin kokybiška, tvirta, tačiau lengva, susidedanti viena ant kitos, SERIES 7 – tai amžinas modernizmo, stiliaus ir gero skonio simbolis. Įgimtas vaikų troškimas mėgdžioti suaaugusiuosius lemia jų vystymąsi ir tobulėjimą, todėl FRITZ HANSEN adaptavo ikoninės kėdės dizainą ir sukūrė SERIES 7 paaukštintą vaikišką kėdę. Ši kiek paaukštinta versija leidžia vaikams patogiai įsitaisyti prie pietų stalo bei jaustis lygiaverte šeimos dalimi. Juodos ir chromo derinys šiai kėdei dovanoja rimtą ir elegantišką charakterį, kurį įvertins bet kurio amžiaus dizaino gurmanas. 
FRITZ HANSEN

328,00 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.