Apie Skandiamo

Iš didelės aistros skandinaviškam stiliui 2012 metais buvo įkurta elektroninė parduotuvė Skandiamo.lt, prekiaujanti skandinavų gamintojų interjero aksesuarais ir baldais.

Pavadinimas SKANDIAMO (SKANDI – nuoroda į skandinavišką stilių ir AMO– lot. „mylėti“) atspindi mūsų požiūrį į estetiškus, praktiškus, aukščiausios kokybės skandinavų sukurtus baldus bei interjero aksesuarus, taip pat susižavėjimą minimalistiniu dizainu, kai įprasti daiktai pateikiami kitaip, naujai, netikėtai.
Mus įkvepia skandinavų dizaineriai, todėl džiaugiamės, galėdami pristatyti unikalius, visame pasaulyje žinomus klasikinio skandinavų dizaino kūrinius, taip pat novatoriškus naujosios kartos dizainerių produktus bei interjero detales, kurių ne vienas yra pelnę įvairių pasaulinės reikšmės dizaino apdovanojimų. Taip pat negalime atsispirti ir išskirtiniams Lietuvos dizainerių gaminiams – daugelis jų savo originalumu, funkcionalumu bei kokybe artimi skandinaviškam dizainui.

Dovanos, interjero aksesuarai bei tekstilė – kruopščiai atrinkta Jums! Tikimės, kad užsukę į Skandiamo.lt elektroninę parduotuvę rasite tai, kas Jus įkvėps, sujaudins, nustebins, sužavės savo formomis, funkcionalumu, estetine išraiška. Skandiamo.lt parduotuvėje tikrai rasite, kuo pradžiuginti save bei artimuosius! Neabejojame, kad išrinksite jaukių interjero detalių savo namams papuošti, stilingais biuro aksesuarais paskatinsite darbuotojus ar padėkosite verslo partneriui, o mielomis smulkmenomis nustebinsite vakaro svečią ar kaimyną ir pradžiuginsite draugą. Mes esame tie, kurie visada ras atsakymą į klausimą: „Ką padovanoti?“.
Jei turite klausimų ar pasiūlymų, norite pasidalyti mintimis – parašykite mums.
Džiaugiamės, kad mūsų parduotuvėje semiatės įkvėpimo bei ieškote įdomių idėjų ir dėkojame už pirkinius!

Įsitaisykite patogiai ir rinkitės. Nes dovanoti – sau ar kitiems – tiesiog SMAGU:)