FILTRUOTI PAGAL:
VIPP5 muilinė
Spalva: juoda
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – madingas visuomet“. VIPP5 – stilinga ir itin funkcionali muilinė, pagaminta iš patvaraus ir kruopščiai apdirbto plieno bei aukšto kokybės gumos detalių. Guminis padelis apsaugo paviršius nuo sąlyčio su meilu, o specialūs jame esantys grioveliai muilui išlikti sausam. Elegantiškas chromuoto plieno ir juodos spalvos derinys akcentuoja gaminio formą bei dera įvairiausios stilistikos interjere.
VIPP

69,00 €
VIPP5 muilinė
Spalva: balta
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – madingas visuomet“. VIPP5 – stilinga ir itin funkcionali muilinė, pagaminta iš patvaraus ir kruopščiai apdirbto plieno bei aukšto kokybės gumos detalių. Guminis padelis apsaugo paviršius nuo sąlyčio su meilu, o specialūs jame esantys grioveliai muilui išlikti sausam. Subtilus chromuoto plieno ir baltos spalvos derinys akcentuoja švarą ir nepriekaištingą gaminio estetiką.
VIPP

69,00 €
VIPP9 muilo dozatorius
Spalva: juoda
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – visuomet madingas“. Funkcionalus ir stilingas skystojo muilo dozatorius VIPP9 – nepakeičiamas vonioje ar virtuvėje. Specialiai sukurtas paskirstymo siurblys užtikrina kokybišką skysčio dozavimą, o sumaniai suprojektuota ir svari indo forma – stabilumą bei galimybę viena ranka saugiai naudoti šį objektą.Elegantiškas juodos spalvos korpusas praktiškam dizainui suteikia išskirtinės estetinės vertės, akcentuoja produkto siluetą bei detales.
VIPP

115,00 €
VIPP9 muilo dozatorius
Spalva: balta
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – visuomet madingas“. Funkcionalus ir stilingas skystojo muilo dozatorius VIPP9 – nepakeičiamas vonioje ar virtuvėje. Specialiai sukurtas paskirstymo siurblys užtikrina kokybišką skysčio dozavimą, o sumaniai suprojektuota ir svari indo forma – stabilumą bei galimybę viena ranka saugiai naudoti šį objektą.Baltos spalvos korpusas elegantiškai įsilieja interjere, sustiprina nepriekaištingos estetikos pojūtį.
VIPP

115,00 €
VIPP9W pakabinamas skystojo muilo dozatorius
Spalva: balta
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – madingas visuomet“. VIPP9W – prie sienos tvirtinamo skystojo muilo dozatorius. Itin stabiliai įtvirtintas, tačiau vienu paprastu judesiu lengvai nuimamas nuo sieninio laikiklio. Aukštos kokybės paskirstymo siurblys užtikrina kokybišką skysčio dozavimą, o sumaniai suprojektuota ir svari indo forma – stabilumą bei galimybę viena ranka saugiai naudoti šį objektą. Stilingas, elegantiškas ir subtilus baltos spalvos VIPP9W pakabinamas skystojo muilo dozatorius akcentuoja nepriekaištingą švarą ir estetiką visur ir visada.
VIPP

125,00 €
VIPP9W pakabinamas skystojo muilo dozatorius
Spalva: juoda
Danų kompanijos VIPP istorija prasidėjo dar 1932 m. Jos įkūrėjas, Holger Nielsen nedideliame Randers miestelyje puoselėjo ramų šeimyninį gyvenimą bei verslą: nuosavas metalo gaminių dirbtuves. Čia ir gimė vienas žinomiausių VIPP gaminių – ypatingoji šiukšliadėžė, kuri nuo 2009 m. buvo įtraukta į nuolatinę MoMA muziejaus kolekciją ir oficialiai tapo danų dizaino paveldo dalimi. Šiandien VIPP – tai plataus spektro baldų bei interjero aksesuarų, virtuvių ir net architektūrinių statinių gamybos kompanija savo kelią ir toliau grindžianti nemaria Holger Nielsen filosofija: „Geras dizainas – madingas visuomet“. VIPP9W – prie sienos tvirtinamo skystojo muilo dozatorius. Itin stabiliai įtvirtintas, tačiau vienu paprastu judesiu lengvai nuimamas nuo sieninio laikiklio. Aukštos kokybės paskirstymo siurblys užtikrina kokybišką skysčio dozavimą, o sumaniai suprojektuota ir svari indo forma – stabilumą bei galimybę viena ranka saugiai naudoti šį objektą. Stilingas juodos spalvos korpusas praktiškam dizainui suteikia išskirtinės estetinės vertės, akcentuoja produkto siluetą bei detales.
VIPP

125,00 €
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę!
Sveiki apsilankę naujoje Skandiamo e-svetainėje.
Čia kiekvieną pasitinka jauki ir kupina įkvėpimo erdvė.